Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ważna

Nie za zimna to kurtka na zime?

Polecane posty

Gość gość
mo ona wygląda na cienką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokralipka
no i wygląda na cieplejszą. A nikt chyba tu nie chce, żebyś zmarzł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslałem że coś mi tu sprzedawca ściemnia. Ta niebieska jest niegłupia. Poszukam jej ale w kolorze czarnym i pomyslę nad nią. Dzięki za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokralipka
A dlaczego czarna? To taki nudny kolor. Teraz granatowy jest w modzie dla facetów. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo buty zimowe mam czarne, no i nie jesteś już nastolatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra lipka
to nie znaczy, że musisz ubierać się na czarno;) Masz czarne buty, ok-jak większość, ale przeciez zakladasz do tego jakies dżinsy a granatowa kurtka pasuje. Tamta rzeczywiście jest dla młodych chłopaków, nie mówię o nastolatkach ale na aukcjach mają jeszcze inne. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prawie 30. W cieplejsze miesiące noszę skórzaną kurtkę i buty, ale w zime zawsze mam problem z ubraniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra lipka
Robisz z siebie na siłę emeryta;) tamta, którą Ci wysłałam jest po prostu ładna i wyglada na ciepłą. Jak zima to już koniecznie na czarno? Taki kolor dodałby Ci trochę świeżości, bo jak sądzę nie lubisz się wyróżniać i taki krój/kolor uważasz za gimnazjalny. Trochę odwagi chłopaku! Nie masz nawet 3dziestki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie chodzi o brak odwagi :) Po prostu lubie ciemniejsze i poważniejsze kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokralipka
hmmm...chyba mnie poniosło;) to, że mi się podoba, nie znaczy, że musi Tobie;) masz rację. Kolor kurtki do odwagi ma się nijak . paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziwne wrażenie się na na mnie obraziłaś, ale pewnie mylne bo to byłoby dziwne :) Dzięki za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokralipka
mylne, mylne. Bo niby dlaczego? Po prostu byłam 2cm nad ziemią;) Chciałam, żebys wybrał coś co mi się podoba mimo, że Ty masz inny gust. I w dodatku nazwałam to brakiem odwagi. To trochę nierozsądne z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak dzięki za rady. Może wybiorę coś posredniego :) Co podoba się mi i płci przeciwnej. Jakiś brąz np. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokralipka
brąz. heh Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieplutkie i fajne kurtki na zimę a także wiele innych markowych ubrań, kosmetyków naturalnych, oryginalnych perfum czy sprzętu elektronicznego i akcesoriów znajdziesz na stronie: e-import.pl Najwyższa jakość w najniższej cenie jest gwarantowana przez sklep, ponieważ na tej stronie ogłaszają się producenci a nie sprzedawcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×