Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktorywybracniewiem

niemiecki czy francuski ktory

Polecane posty

Gość ktorywybracniewiem

ktory latwiejszy i mozna szybciej opanowac w stopniu komunikatywnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfhgf
francuski ci sie nie przyda..no chyba ze we francji, na nim tez sobie jezyk polamiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsawer
francuski jest zdecydowanie najtrudniejszym jezykiem całej Unii europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysleze wymowa
jest zdecydowanie trudniejsza fr. A o gramatyce sie nie wypowiem, bo niemca nie znam. Zalezy co planujesz w zyciu.. Niemiecki popularniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsawer
ktory latwiejszy i mozna szybciej opanowac w stopniu komunikatywnym niemiecki zdecydowanie latwiejszy , ale nie jest wcale taki łatwy . Hiszpanski jest łatwy . Jesli szukasz latwego jezyka Hiszpanski - latwy Niemiecki - sredni Francuski - trudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llena25
Nie ludz sie, zaden z tych jezykow prosty nie jest i oba wymagaja duzo pracy i zapalu jesli chce sie osiagnac jakis przyzwoity poziom. Oba staja sie udreka w nauce jesli ich sie nie lubi, takze dobrze sie zastanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llena25
dsawer, ta twoja klasyfikacja to chyba z dupy wytrzasnieta:D Hiszpanski i francuski maja bardzo podobna gramatyke, wiec jesli francuski uznajesz za trudny to i hiszpanski:D A espanol wcale taki prosty nie jest jak ktos chce sie nauczyc cos wiecej niz como te llamas i donde vives:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsawer
dsawer, ta twoja klasyfikacja to chyba z d**y wytrzasnieta Hiszpanski i francuski maja bardzo podobna gramatyke na szczescie znam francuski na poziomie zaawansowanym . I mozesz ssac moje bile . A hiszpanskiego tez sie troche uczylem i wiem ze jest o wiele łątwiejszy . To zupelnie inny poziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llena25
moze i znasz francuski, ale ten oralny:D Idz sobie ulzyj do kibla, bo pekniesz zaraz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsawer
lancer a coup de pied . je apprivoiser ton cerveux qui a accroitre une panne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsawer
to cerveux est panne . Je propose a toi : lancer a coup de pied ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia224
prawda . Francuski najtrudniejszy.Nie znam trudniejszego jezyka . Moze Chinski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghjkjhfdsert
dsawer lancer a coup de pied . je apprivoiser ton cerveux qui a accroitre une panne to cerveux est panne . Je propose a toi : lancer a coup de pied ? OMG! C'est quoi ca? T'connais un peu de grammaire, con?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uczyłem się niemieckiego - Hmm to normalne że dla osoby uczącej się X lat języka np. niemieckiego to niemiecki będzie najłatwiejszy itd itp. Tak mówicie że francuski jest trudny a wiecie że nasz język również jest bardzo trudny!? Ja zawsze chciałem nauczyć się francuskiego - może kiedyś :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curieuse Marianne
Francuski:P romantyczniejszy:)) c'est une langue que n'est pas inconnu pour moi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curieuse Marianne
a przyda się: we Fr w Szwajcarii w Monako w Belgi na Polinezji Franuskiej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnnie na 100% niemiecki! tylko i wyłącznie ;) Ale moze to dlatego,ze mam niemieckie korzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwazam ze niemiecki :D Francuski to jakos zupelnie nie moja bajka. UCzeszczam teraz na kurs niemieckiego do www.warszawa.oei.org.pl i jest świetnie, wiele sie uczymy i wszysko w extra atmosferze sie odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×