Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panika1243

Niepokojące objawy, stosnek przerywany i grudkowata wydzielina!!!

Polecane posty

Gość panika1243

Pomocy! Uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany, niestety jak na maximum głupoty w centrum dni płodnych. Co prawda nie doszedł we mnie, ale potem ponownie się kochaliśmy. Przestraszyłam się ciąży ( na prawdę nie chcę w niej być, to nie ten czas) więc wzięłam pigułkę 72 po i czekam na miesiączkę, żeby móc zrobić test ciążowy. Co do objawów to nie były one jakieś specjalne, nie bolą mnie piersi ani jajniki, nie krwawię. Czułam się trochę otumaniona i senna, dużo stresów itp Dodatkowo jak na złość zauważyłam, że moja pochwa jest straszliwie sucha, zaczęły się grudkowate serkowate upławy o lekko kwaśnym zapachu i okropnie opuchnięty srom oraz świąd. Strasznie się boję, nie wiem czy to ciąża, nie mam chwilowo możliwości pójścia do ginekologa a nerwy sięgają zenitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim bzykaniu najlepsza była by skrobanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wydzielina, swędzenie i opuchlizna mogą świadczyć o infekcji a nie o ciąży. Spokojnie zażyłaś pigułkę, zresztą jak pisałaś Twój chłopak nie skończył w Tobie więc się nie obawiaj ciąży. Myślę że i tak powinnaś udać się do ginekologa aby prze leczyć infekcje przy okazji poproś o tabletki antykoncepcyjne. Na twoim miejscu zrobiłabym sobie kuracje probiotykiem np. dopochwowym invag który odbuduje i wzmocni mikroflorę, unikniesz nawrotu infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj mamy jak wygląda skrobanka i wtedy bzykaj się przerywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panika1243
mimo to wciąż się obawiam, do terminu miesiączki jeszcze ok 2 tygodni a ja umieram ze strachu, jak myslicie, czy prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest w tym momencie bardzo wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nerwy sięgają zenitu to zainwestuj 20zł i zrób badania z krwi beta hcg, będziesz wiedziała. Powinnaś też jak najszybciej pójśc do ginekologa, bo rozwija ci sie infekcja, wszystkie książkowe objawy. Nie licz, że przejdzie samo. Po leczeniu nie zapomnij o probiotykach, zastosuj np Lactovaginal, bo szybko i skutecznie odbudowuje wyjałowiona florę, dzieki temu nie bedziesz miała nawrotów infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×