Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moadziula

Nieprzyjemny zapach z antycznej drewnianej szafy-jak się go pozbyć

Polecane posty

Gość moadziula

Witam, Jak już wspomniałam w temacie mam problem z zapachem, który "gości" w mojej pięknej antycznej drewnianej szafie. Trzymam w niej ubrania i mimo, że piorę je z użyciem dużej dawki płynów do płukania, dzięki którym po praniu zawsze pięknie pachną to niestety po kilku dniach leżenia w tej szafie wszystkie ciuszki przesiąkają jej zapachem... Zapach jest bardzo intensywny i nieprzyjemny... Nie wiem jak się go pozbyć. Próbowałam już wielu rzeczy; myłam wodą z płynem do mycia naczyń, z pachnącym Ajaxem, używałam różnych środków typu Pronto, specjalnych past do czyszczenia antyków, rozkładałam zapachy specjalne do szaf (pachnące, pochłaniające zapachy itp) i nawet jeśli działało to na krótką metę, zapach powracał... Mam już dość przekładania nieustannie ubrań z szafy do pralki i z powrotem... Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się go na dobre? I nie chodzi mi o komentarze typu "kup nową szafę, po co Ci stara" itp. Proszę o poważne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waskie gardlo
kup wino w murowancu i przetrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niej jest trup pochowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sproboj umyc z dodatkiem olejku sosnowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr.fr
Szafe nalezy oproznic i zostawic otwarta na kilka dni zeby dokladnie w srodku wysuszyc, najlepiej na zewnatrz w cieply dzien. Nastepnie suche drewno nalezy zaimpregnowac i ewentualnie polakierowac. Sprawdzony sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Oni maja bardzo duzy wybor produktów i powiem szczerze ze cena jest jak najbardziej zachecająca, a same zapachy sa delikatne nie duszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei lubie ich woreczki zapachowe ale wieszam je tez w aucie. Pieknie i delikatnie pachna. Na pewno moge i je polecic. A w szafie też sprawdzą sie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry wybór. Moim zdaniem to sa naprawde fajne produkty i powiem Wam szczerze ze jakbym miała porównywac z innymi to tez sa i niedrogie i zapach na długo pozostaje tak samo intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sraty taty nie zesraj sie z ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto coś kupić z lawendą bo na pewno jesli chodzi własnie o problemy z brzydkim zapachem na pewno sprawdzi sie zdecydowanie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o pachnącą szafe to tez sie musze zgodzić z Wami zwłaszcza ze patyczki potrafią pachniec ciągle tak samo trwale przez cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie wszystkie produkty Pachnącej szafy będą w 100% odpowiednie jesli chodzi własnie o ładny zapach i tak ogolnie odświeżenie szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam te zapachy, ją oparte na naturalnych olejkach wiec zapach na pewno nie jest drażniący. Ja tez*****ardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesposób sie nie zgodzić, bo maja bardzo duży wybór i zawsze mozna znalezc ten odpowiedni zapach do swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze kupic w takim razie ten środek, bo czasami rzeczywiscei uprasowanie dobrze koszuli to poswiecenie minimum 40 minut zeby nie pominąc zadnego miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że taki nieprzyjemny zapach z szafy można spróbować wyeliminować przez włożenie do niej takich specjalnych odświeżaczy. Jest tego obecnie całe mnóstwo na rynku. Ja na przykład lubię zapach lawendowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze też kupiłam takei woreczki zapachowe od Pachnącej Szafy i naprawde pachnie to slicznie, długo i nie ma takich niespodzianek o których Wy piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie ich wszystkie woreczki zapachowe, kupuj***ardzo czesto patyczki i odwieżacze do szafy. Ładnie i długo pachną. No i plus za to ze sa niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olejek eteryczny o zapachu swiezym nalezy przetrzec nim szafe na mokro ,wywietrzyc i polakierowac ale to ostatnie to nie wiem czy nie straci na wartosci po takiej przerobce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja sie przyznam ze tez kupuje i bardzo czesto też włączam mini kominek z podgrzewaczem. W domu piekne unosi sie zapach. Ja jestem fanka olejków od Pachnącej szafry. pachną naprawde ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wkładajcie dziewczyny saszetki od Pachnącej szafy do butów. Maja takie fajne wkladki i jak włożycie na noc to naprawde bedzie od razu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak, znaleźliście jakiś skuteczny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×