Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieznanemu nam kuzynowi zmarła dwa miesiące temu mama a teraz

Polecane posty

Gość gość

Siostra mojego ojca, a nasz dziadek chce przyjąć kuzyna pod nasz dach. Myślałam chyba wczoraj, że moja mama się wścieknie jak się o tym dowiedziała. Jeszcze kuzyn przyszedł do nas i oświadczył, żebyśmy mu przygotowali pokój bo w tej komunalnej kamienicy nie zamierza już mieszkać. Moja matka powiedziała naszemu dziadkowi , że nie zgadza się na to, by obcy chłopak, syn tego kryminalisty z kryminalnymi genami wprowadził się do jej domu. Dziadek jej odpowiedział, że to ona jest w tym domu obca bo jest tylko żoną jego syna. Ale mnie też to wkurza, że ktoś będzie mi się po domu szarogęsił. Siostra mojego ojca przed laty została wyrzucona z domu, zaszła w ciąże z facetem, który wylądował w więzieniu, żyła od pierwszego do pierwszego a teraz ten chce się do nas wprowadzić i żyć na nasz koszt. Poza tym kuzyn zwyzywał bardzo naszą mamę, jak usłyszał z jej ust, że nie może się do nas wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyj jest dom twojego ojca czy dziadka bo jak dziadka to on decyduje w sumie jesteś taką samą wnuczką jak twój kuzyn znieczulica z ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomóżcie jak przyśpieszyć zejście dziadka. nienawidzę go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 19:40 to był podszyw, mnie chodzi o coś innego. To jest dom za mały na jeszcze jedną, dodatkową osobę. Dom należy do dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to napisałaś, że albo duch matki kuzyna kazał wam go przyjąć albo siostra twojego ojca jest twoim dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dom jest za mały to się wyprowadźcie - dosyć już dziadka okradliście - teraz niech sobie tamten wnuczek poużywa - tak samo mu się należy jak wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mu się należy? Przecież on dwa lata temu jeszcze nie znał dziadka, nie miał z nim żadnych kontaktów a teraz ma sobie przyjdź i zająć któryś z pokoi. Moja matka powiedziała, że się na to absolutnie nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dziadek kojtnie nie zrobiwszy testamentu kuzyn z automatu dostaje połowę hacjendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat do majątku w pierwszej kolejności prawo mają dzieci, więc wszystko dostanie mój ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś mają dzieci ale jak ma się 2 a jedno z nich nie żyje to tą połowę dostają dzieci jak twój kuzyn nie ma rodzeństwa to dostanie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
dokładnie jak wyżej. I nie puchnij tak, bo ci żyłka pęknie. Dzieci, to dzieci. Wnuki, to wnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo to prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka z was rodzinka, dom dziadka i macie g****o do gadania a twoja mama to sobie może. Dziwisz się, że wyzwał twoja matkę skoro tak mu powiedziała? Co z tego, że nie zna dziadka, może dziadek żałuje, że nie znał tego wnuka od urodzenia, że nie miał kontaktu z córką. A wy będziecie teraz awantury dziadkowi urządzać na stare lata kiedy chce coś naprawić? Kiedy chce jeszcze w ostatnich latach swojego życia pobyć trochę z wnukiem i poznać go, ofiarować mu coś co zostało mu niesłusznie zabrane? Bo w czym on był winny jako dziecko, dlaczego został na starcie odrzucony? A wy wszyscy dzisiaj zamiast mu współczuć po stracie matki, odrzucacie go ponownie tylko dlatego że jego ojciec był jaki był? Że niby geny nie rozśmieszaj mnie. Mam nadzieję że to prowokacja bo nie wiem jak można tak dbać o własny tyłek i wygodę wypinając się po chamsku na najbliższa rodzinę! Jesteście chamscy więc was też po chamsku potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega na tym, że rodzice nie mogą zbytnio pyskować dziadkowi. Ja uczę się w prywatnym technikum, brat jest na prywatnych studiach, zarówno moją, jak i szkołę brata dziadek opłaca. A kuzyn???? kuzyn jak pisałam większość swojego życia nawet nie znał dziadka, jesteśmy dla niego obcymi ludźmi, poza tym, który on pokój chce zająć. Dziadek chce mu dać ten taki największy, który mama mnie obiecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banda egoistów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to dom dziadka nie wasz, wiec macie g****o do gadania, a jak dziadek umrze to połowe dostaną twoi rodzice a druga połowe kuzyn, wiec lepiej zacznijcie go szanowac bo jak wam zycie umili to bedziecie sami spieprzac w podskokach, moze i powinien was pognac, czas aby twoi starzy zaczeli zyc na własny rachunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dziadom prywatne technika i studia opłaca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gołym okiem widać prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej musicie się dogadać bo kuzyn ma prawo mieszkać w domu dziadka i rzeczywiście stał się ustawowym spadkobiercą połowy domu po śmierci dziadka (chyba, że ten postanowi inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli rozumiem, że musimy przyjąć pod swój dach darmozjada, który będzie żył kosztem naszej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz bylo. glupia prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy zyjecie kosztem dziadka a teraz przyszedł czas spłacic ten dług :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zazdrosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd i hańba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba prowokacja, jeśli nie, to co ci będzie przeszkadzał tamten chłopak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na miejscu tego, jak ty to mówisz, darmozjada, to bym cię jeszcze bzyknąl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, nie rozumiem dlaczego autorka ma pretensje, że ktoś wprowadzi się nie do jej domu. Naprawdę ciężko mi to pojąć.Jesteś pasożytem kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×