Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NOM Niezależny Operator Międzystrefowy praca opinie

Polecane posty

Gość gość

Praciwał ktoś? Albo chce zaczáć? Nie polecam i odradzam. Mówię to z własnej autopsji. Trzeba dzwonić sto razy do tych samych klientów aby wcisnáć im tańszy o 50gr abonament i wcale niekorzystny. Trzeba kłamać ludzi że współpracujemy z Orange tylko po to aby przeszli na "niby tańszy abonament" z NOM. A to zupełnie inna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zarobków to akurat jak ja pracowałam to nie było podstawy tylko prowizje teraz nie wiem jak tam jest. Zarobiłam raz 500zł na ręke przez cały miesiàc a innym razem 50zł i co ciekawe po przepracowanym miesiácu nie dostałam wyrobionej wypłaty tylko na drugi miesiác dopiero! To nie była moja wina że nie umiałam wciskać ludziom kitu i dlatego zarabiałam tak mało tylko musieliśmy dzwonić w kółko do tych samych ludzi co tydzień! I wciskać im ten szajs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stanowisku pracy miałam swojá kartkę aby tam sobie zapisywać różne rzeczy, swój długopis i ich śmieszny stary telefon do dzwonienia! Zero komputerów, słuchawek! Tylko telefon sprzed wojny! Beznadzieja a doświadczenie bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×