Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odjutra

Od jutra czeka mnie samotne zycie

Polecane posty

Gość odjutra

Dzis zostawil mnie moj facet, bylismy razem niecaly rok, ale nie bylam gotowa na seks, nie ze z nim, ale po prostu w ogole. Nie chcial dluzej czekac. Pewnie sama jestem sobie winna. Fajnych i wolnych juz nie ma, wiec witaj samotnosci do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niech idzie w pi.....Nie byłaś gotowa i powinien to uszanować. Widać że cie nie kochał tylko chciał miec darmowy seks.Niech spada,nie daj się szantażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjutra
Wlasnie podchodzilo mi to pod szantaz. Zarzucil mi ze go nie kocham itd., a to nieprawda, dotknelo mnie to, bo staralam sie w tym zwiazku. Wiem, ze mam swoje lata, ale gdybym jeszcze z innymi wczesniej poszla do lozka po tygodniu, a jemu kazala czekac, to mialby prawo byc zly., ale tak nie bylo. Czas zajac sie soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzanicie, podstarzałe księżniczki. Dorośli ludzie mają chodzić wokół siebie jak niewydarzone nastolatki. Żałosne. Rok zwodzenia faceta, aż dziw że tyle czekał. Znajdzie jakaś normalną za to, zamiast się męczyć z jakaś zdziwaczałą niedojrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już chyba pisałaś o tym niedawno. Ja Ci wtedy napisałam, że skoro to nie Twój mąż to nie masz obowiązku z nim sypiać i taka jest prawda :) Zatem głowa do góry, dobrze zrobiłaś. Jakby Cię kochał to by Ci się oświadczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile jeszcze na księżniczkę powinien czekać? Mam rozumieć że rok to za mało? A co by księżniczka zrobiła gdyby ów drań powiedział "nie jestem gotowy na okazywanie ci uczuć, poczekaj sobie rok albo najlepiej do ślubu"? czekała by księżniczka czy zasadziła kopa w minutę po takim wyznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjutra
gość 15:50 tak, pamietam, teraz to juz definitywne. Ale smutno mi bardzo :( to nie byl rok tylko 7 miesiecy, ale to niewazne. Nie byl moim mezem, ale teraz bez seksu nie ma slubu. Zle mi bardzo, mialam nie plakac, a placze caly czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No co z tego ze znajdzie drugą,znajdzie taką co to chętnie wszystkim wskakuje więc daruj sobie tę uciechę.Jesli woli zużyte to wolna droga.Będzie mu dorabiac takie rogi ze do autobusu nie wsiądzie. Dobrze żę dziewczyna się szanuje a on wie tyle o uczuciu co nic.Jak się kogoś kocha to nie rzuca się go z takiego powodu.Prawdziwy z niego d...pek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie cnotki niedotykalskie właśnieppóźniej najczęściej rogi przyprawiają. Bo jak się miało tylko jednego partnera to w pewnym momencie w główce rodzi się myśl "a jak by to mogło być z innym?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjutra
"Takie cnotki niedotykalskie właśnieppóźniej najczęściej rogi przyprawiają. Bo jak się miało tylko jednego partnera to w pewnym momencie w główce rodzi się myśl "a jak by to mogło być z innym?" " głupie gadanie i stereotypy powtarzane w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes prrzypadkiem aseksualna?znac tyle czasu faceta i nie miec na niego ochoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak czytam to kobietom jedno w glowie...FACET,jakby nie bylo w zyciu ciekawszych rzeczy,bardziej interesujacych:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda potwora znajdzie swego amatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ten artykul jest dowodem ze facetom chodzi o jedno ...poducyc se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki artykul? Moze i jestem as. Poza tym to nei bylo tak, ze go w ogole nie dotknelam. Ale problem jest gdzie indziej wg mnie, boje sie wpadki, a nie moge brac hormonow, znajomi powpadali przy stosowaniu gumek, a ja potrzebuje czasu zeby sobie to przepracowac. Skoro nie mogl czekac to trudno, widac faceci sa nie dla mnie, nawet juz nie bede szukac zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjutra
Ale tesknie juz za nim :( A jestem pewna, ze on za miesiac juz bedzie mial nastepna dziewczyne, w koncu samotnych kobiet ok 30stki troche jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjutra
Pewnie zle zrobilam, ale niech mnie ktos pocieszy w ten wieczor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjutra
Pocieszcie mnie, prosze, wyje ze smutku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjutra
Tesknie za nim :( teraz zaluje, ze zdecydowalam sie na antykoncepcje hormonalna... Chcialabym, zeby wrocil, ale nic go nie przekona. Jednego dnia slyszalam "kocham cie" i "zalezy mi", a kolejnego "zycze ci jak najlepiej" i zegnaj :( Co ja mam teraz zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok czekania na seks z dojrzałą 30letnią kobietą? Prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjutra
To nie jest prowokacja ;/ Ludzie robia nie takie bledy w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjutra
Myslicie, ze jest jeszcze szansa, zeby go odzyskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×