Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odmówiłam pożyczki teściowi

Polecane posty

Gość gość

witajcie, jest afera - bo odmówiłam pożyczki teściowi chciał 8000 zł A potrzebuje kasy, bo jego córka a moja niestety szwagierka lat 40 po 20 latach "pracy" za granicą wróciła spłukana, zadłużona, z problemem alkoholowym i psychicznym (z tego co wiem to sypiała z żonatymi facetami za utrzymanie, pracowała po jakichś niepewnych klubach nocnych itp. , więc pewnie dlatego jej psychika siadła) No i sprawa jest taka - mieszkaliśmy z mężem w kawalerce z tbs ale wyprowadzilismy sie, bo kupilismy sobie mieszkanie swoje. Teściowa zażądała, żeby ta kawalerka została w rodzinie i żeby nie oddawac jej do tbsu, powiedziała, że oni tj ona i teśc beda placic a zamieszka wlasnie tam ta ich córka. Spoko, nie ma sprawy, nam to obojętne, jak chca niech placa I ich problemy wziely sie stad, ze placa za ta kawalerke juz 3 rok, a ona mieszka z nimi na ich koszt Chodzi do pracy ale dziwnym ptrafem nie odklada nic, nie placi za nic Tesciowie nie wyrabiaja na utrzymanie dwóch mieszkan, maja opoznienia w tbsie z płatnoscią i stad prosba o pozyczke Uwazam, ze dobrze zrobilam odmawiajac, nie jest moja rola czy meza placic za czyjes fanaberie Zwlaszcza, ze mielismy kolege, ktory chcial ta kawalerke podnajac na 2 lata No ale tesciowa i tesc mi tylek obrabiaja po calej rodzinie, jaka to jestem zla i podla Mialam prawo odmowic pozyczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne że tak! Dobry zwyczaj - nie pożyczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie. Tym bardziej ze odstapilas im to mieszkanie. Ich corka narobila sobie kolo d**y ich sprawa. Ja tez kiedys pozyczylam tesciowej kase duzo wiecej i sie przejechalam. Powiedzialam sovie dosc nogdy nikomu nie pozycze kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no 8 tysiecy to duzo Zwlaszcza, ze jestem teraz w ciazy i bedziemy miec wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu mąż tego w swojej rodzinie nie wyjasnia tylko ty dalas sie w to wkrecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to do mnie do pracy przyszedł teść, mąż wroci dopiero za 2 tygodnie z delegacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzę swoją działalność, teśc po prostu wpadł i zapytał o pożyczkę i najlepiej od ręki lub jutro Przyznam, że mi opadła szczęka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daj sie w to wciagnac bo sie prawdopodobnie przejedziesz. Nich ich corka ruszy d**e do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym nie pożyczyła. Po pierwsze nie odzyskałabyś tych pieniędzy, bo pożyczkę trzeba mieć z czego spłacać, a oni sobie już nie radzą finansowo i ciągle im brakuje. Po drugie zadłużyli mieszkanie z własnej głupoty. Córeczka pracuje i ma na swoje zachcianki, nie dokładając się do niczego, a Ty masz teraz płacić za jej fanaberie. Trzeba mówić, ze macie teraz wydatki i sami nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pożyczki są banki.Dobrze zrobiłaś. To są pieniądze dla Was, Waszej rodziny, na przyszłość dziecka. A niunia niech się wreszcie weźmie do uczciwej pracy. Bo jest duzo ofert pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niunia pracuje Ale niuni sie nie chce placic za rachunki Niunia woli kupic kosmetykow, pojechac na wycieczke na Litwe, co 2 tygodnie chodzc do fryzjera, do kosmetyczki na paznkoncie i do kawairni z kolezanka ;) Ale tesciowie nie widza w tym nic zlego, aktualnie potworem jestem ja bo nie dalam kasy pozyczyc I niszcze, rozbijam rodzine i maz moj jest pod moim zlym wplywem i dlatego nie pozyczy kasy potworem jestem wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryckija
Mój teść tez ostatnio chciał żebyśmy pożyczyli. Ja bym na to pozwoliła, bo to bardzo dobry człowiek, ale niestety u nas też krucho teraz z pieniążkami... Wziął pożyczke w feniko i jest zadowolony, może tez poleć teściowi? :D tam raczej 8 tys nie dostaniesz ale lepszy rydz niż nic a to sprawdzona firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, polece mu jakas firme krzak pozyczkowa Tesciowie narobia dlugow, ktore potem w spadku przypadna mojemu mezowi ... dziekuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie to tylko reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie pozyczaj. Poza tym piszesz o dlugu w TBS. Niestety ty jestes najemca i dlug obciaza ciebie. Sama mialam podobna sytuacje. Wymowilabym jej mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to tbs to chciałam. zeby mieszkanie na nią zapisac ... ale się nie dało I teraz jest tak ,ze jak ona narobi długow pojdzie na nas Ale jak rozwiazemy umowe z tbsem i mieszkanie przepadnie To tesciowie i ta niedorajda nas zjedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej rozwiazac umowe i nawet miec problem z rodzina niz niekonczace sie dlugi. Pozyczysz to nie wiadomo kiedy dostaniesz z powrotem. Jak dlugu nie splacicie to masz komornika. Mialam podobnie z bratem. Bylam wspolwlascicielka mieszkania po rodzicach, w ktorym mieszka brat. Niestety dlug obciazal mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umowa byla na meza, oboje tam bylismy zameldowani, ja sie juz wymeldowalam, a nowe mieszkanie jest na mnie Z mezem mam intercyze podpisana (ksiegowa mu doradzila, ze tak lepiej) i w sumie jak cos kupujemy np auto to idzie na mnie Wiec jak bedzie problem z dlugami to beda na meza Jemu moze rodzina klopotu nie narobi, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast brać pożyczkę lub kredyt lepiej zacząć zarabiać na Portalu społecznościowym, który NAS WYNAGRADZA za aktywność, podobny do Facebooka z tym małym istotnym szczegółem. Jeśli jesteś aktywny i lubisz dużo czatować, lajkować, publikować posty, dodawać zdjęcia, filmy zapraszać znajomych, przyjaciół, udostępniać pliki Wystarczy że będziesz robił dokładnie to samo co na fb a firma będzie Cię za to wynagradzać $$$!! Posiada wiele ciekawych użytecznych funkcji a jeżeli chciłbyś zarabiać pasywnie daje też taką możliwość. Rejesteracja za free. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto Na stronie są 3 krótkie widea które wyjaśniają wszystko http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×