Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odstawilam calkowicie ciastka chipsy napoje slodzone i jestem w szoku

Polecane posty

Gość gość

Odstawilam nie dlatego ze kasy brak ( zaraz beda mnie atakowac kafeteryjne debilki - nie urazajac innym fajnym laskom z tego forum) Chcialam schudnac, oczyscic organizm, zmienic tez diete dla dzecka aby nie chcialo tego samego syfu. Efekt? Ladniejsza cera, kilka kg mniej, wiecej energii i DUZO DUZO wiecej kasy w portfelu Liczylyscie kiedys ile wam idzie kasy na samo smieciowe jedzenie?ja jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wystarczyło odstawić biały chleb i słodycze i poleciała mi waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja więcej wydaję na coca-colę, czipsy i słodycze niż na normalne jedzenie :O naprawdę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez :D od ok. miesiaca nie jem slodyczy i pije tylko wode. to wszystko wina cukru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu ty?:O ostatnio ciale zakladasz temty o tym zarciu. Widac to jedyne twoje osiagniecie zyciowe, smutne to nawet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gazowane napoje dałabym radę odstawić, ale pewnych słodyczy juz niestety nie, chyba się uzależniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a jak długo? bo mi zazwyczaj po tygodniu przechodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od autorki :no ja juz miesiac trzymam sie postanowien. Kilka kg mniej, duzo wiecej kasy w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same soki, cola,chipsy, ciastka, mcdonald,pizza ,ciasto batoniki itd wydawalam 300 zl na miesiac! To 3600 rocznie! Szok. A od tego jest rak i inne choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze kebab chinczyk na zamowienie to minimum 150 zl dodatkowo na miesiac razem 450 zl miesiecznie na syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrecie bez opamietania to potem jestescie takie grube babony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jak mozna jest takie badziewie O.O napoje slodzone gazowane sa dla mnie obrzydliwe, pije tylko niegazowana wode albo zielona herbate (od tych herbat to jestem uzalezniona, dobra jest czerwona na metabolizm) jem normalne rzeczy, slodyczy prawie wcale, jedynie nie umiem odmowic sobie czekolady. Mozna bez tego zyc, naprawde. Cos w macdonaldzie jem moze raz na pol roku i mi to po prostu nie smakuje! Wp*****labym ile wlezie jakby to bylo takie smaczne ale to jest oblesne, zadnego smaku w tym nie ma, domowe jedzonko jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA po odstawieniu słodyczy (ale nie całkowicie tylko mega ograniczeniu), fastfoodów, napojów słodzonych i gazowanych oraz białego pieczywa w ciągu roku zrzuciłam ok 15-20 kg;p Od tak;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdzcie na blog kuchenne - inspiracje . Jest tam multum fajnych przepisow ja na nich schudlam 20kg. aha no i nie jestem glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem co ludzie takiego widzą w tych cholernych chipsach :O Słone to jak jasny gwint, śmierdzi chemią, gdzie tu radość z jedzenia takiego świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×