Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emElka

Odszkodowanie ZUS

Polecane posty

Gość emElka

Witam, mamy taki problem z mężem 26 listopada 2014r miał komisje o odszkodowanie dostał 5% i taki swistek orzeczenie ze mu przyznaja a do tej pory decyzji nie wysłali jeżeli ktoś coś wie to proszę o odpowiedzi z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emElka
Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
musisz interweniować w zusie. Oni od uprawomocnienia się decyzji lekarskiej (7dni), mają 30 dni na realizację i zakończenie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz problem z odzyskaniem odszkodowania to najlepiej idź po pomoc do prolege, ja mialam kiedys taki problem i to byla jedyna firma ktora mi pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emElka mozesz cos wiecej napisac o tym uszczerbku bo byc moze nalezy mu sie wiecej ZUSy zanizaja na maxa ja pidalem odwolanie oni to podczymali oddalem sprawe do sadu i z 10% zrobilo sie25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś usiłujesz wyłudzić z ZUS. przez takich oszustów cfaniaczków polaczkowych ZUS ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyłudzic tylko sad skierował mnie na komisje w innym województwie aby nie bylo strony i po komisji % uszczerbku byl wyzszy to ZUS jest cwaniaczkiem i prubuje jak najwiecej ukrasc mam trwały uszczerbek i to mi sie nalezało płaciłem i nadal place składki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zus uznał 5% to mąż chyba o własnych siłach nie mógł się stawić na komisję. Ja mialem 5 szwów na nodze bo dziura była taka że kość było widać i po zagojeniu dostałem 0%. Nie odwołuj się bo z mafią nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS ma problemy przez takich jak ty pewnie masz 45 lat i jestes na emeryturze i zaczynasz cząsc portkami ze zaniedługo braknie dla ciebie na emeryture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz oszpecona noge dostałes 0% i sie nie odwołujesz to błąd oni zawsze daja 0% lub minimum nic cię to nie kosztuje pisz odwołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze nie odpuszczac szlag mnie trafia jak ide do ZUSu i widze te marmury a oni sie tłumaczą ze niema pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emElka odrazu po komisji dostał decyzje?Oni decyzje wysyłaja pocztą po jakims czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem pocztą ale juz wiedziałem jaka ona będzie ponieważ lekarz po 10min mnie wezwał i powiedział jaką dostanę odpowiedź i tak samo wszyscy którzy tam czekali to może u was jest inaczej niż we Wrocławiu ale to przecież ta sama mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem na komisji we Wroclawiu wyznaczonej przez sad w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia123t
Wszystko zależy od sprawy i sposobu w jaki "dokonał"się uszczerbek na zdrowiu. Jeśli to np. wypadek komunikacyjny, a Twój mąż nie jest sprawcą to może ubiegać się o odszkodowanie z polisy sprawcy. Ale tak jak piszę - wszystko zależy od sprawy. Proszę spróbować zgłosić sprawę na stronie kancelarii Mediator. Powinni odpowiedzieć co z tym zrobić lub ewentualnie zaproponują współpracę w zakresie odzyskania zadośćuczynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×