Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość homme

Operacyjnie powiększenie penisa?

Polecane posty

Gość homme

zastanawiam sie nad tym ale nie jestem pewien. może znacie kogoś kto przeszedł taka operacje? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homme
i czy w Polsce robią takie rzeczy ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra 26
Widzialam kiedys program właśnie o takich opercjach, wykonywaki je w stanach i pokazywali też opinie facetów po.......... płakali jak dzieci a wiesz czemu bo później w ogole nie mieli nic. Jedym sie udaje a innym nie Ja bym nie ryzykowała. To było straszne przystojni faceci co dla kilku centymetrów robili z siebie impotentów.................. pamiętaj........... mały ale wariat. Są panie dla których rozmiar sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homme
dzięki za odpowiidź... wiem że to ryzykowna operacja a zyskuję sie najwyżej 3 cm czy coś kolo tego. ale jak mi zona zaczyna dogryzać to zacząłem się zastanawiać... może po prostu złośliwa z niej bestia :) znalazła czuły punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra 26
a moze wystarczy zmienić żone?????????????? napewno pomoże. Zreszta chyba kiedyś jej to nie przeszkadzało............ ach te baby. Wiem jakie potrafią być wredne bo sama jestem jedną z nich ale radze nie rób czegoś czego możesz później żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra 26
zapomniałam wczoraj dodac a moze to Twoja żona ma za dużą dziurę bo jak sex nie sprawia jej przyjemność to pewnie jej sie trochę rozlazła ???? Nastepnym razem jak będzie ci dokuczac to jej powiedz że zmniejszenie pochwy jest mniej skomplikowane i napewno tańsze niż powiększenie penisa............ może wtedy da ci spokój. A zmniejszyć może prawie w każdym szpitalu gdzie wykonuje sie operacje i chirurgiczne i plastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homme
pewnie masz rację lepiej zmienić żone niż ciąć sobie interes :) i to przez głupie docinki... ech szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zreszta nie dlugosc sie liczy, lecz technika, mam Cie uczyc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
no nie wiem czy wielkosc nie ma znaczenia,dla mnie ma i dla moich kolezanek tez ,mialam przyjemnosc kiedys byc z facetem ktory mial malego szok jak bylam podniecona to ani on ani ja nic nie czulam,makabra, duzych tez nie lubie bo boli ale za to srednie sa ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×