Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pilne!!tabletka!!

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie. Mam pytanie do Pani. Jest to ciezka sytuacja,ale nie chce jej tutaj rozwijac. Aktualnie jestem w Szwecji,gdzie aborcja jest dozwolona. Zostalam do niej zmuszona,nie dostalam zadnej pomocy od najblizszych osob i zadnych lekarzy. Wiem,ze tutaj polega to na farmakologii i dostalam pierwsza zolta tabletke najprawdopodbniej z krzyzykiem. Zwymiotowalam ja po okolo 1,5godz i nie czulam zadnych boli,nie wystapil krwotok. Druga wizyta miala polegac na przyjeciu kolejnych tbletek po 2dniach lub zabiegu. Naprawde nie chce tego zrobic. Moje pytanie prosze Pani brzmi tak.. czy po wzieciu tej jednej tabletki dziecko ma szanse na przezycie bez zadnych wad wrodzonych? Czy jest jakas szansa? Tutaj ludzie nie licza sie z tym co czuje,chcialabym zrrzygnowac z zabiegu i nie sluchac innych. Tylko nie wiem czy to jeszcze jest mozliwe..prosze o szybka odpowiedz,jutro wlasna matka kaze mi isc na ten zabieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ojciec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialam,ze nie bede poruszac mojej sytuacji. Interesuje mnie tylko odpowiedz na moje pytanie czy jest szansa zeby dziecko przezylo i bylo zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie znam odp na Twoje pytanie. Mam ciarki na plecach po przeczytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt Ci nie odpowie na to pytanie, nie wiadomo jaka to tabletka, jaki ma skład i jak działa. Nawet nie wiemy w którym jesteś miesiącu. Powinnaś iść do ginekologa i jego o to zapytać, niech Cię zbada i powie czy wszystko jest w porządku. Co za masakryczna sytuacja, powinnaś się uwolnić od tych ludzi, którzy Cię do tego zmuszają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli dostałaś mifepristone, to całkiem możliwe że doszło już do przerwania ciąży , ponieważ ona blokuje wydzielanie hormonu ciążowego - koniecznie sprawdź u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 12tyg ciazy,prawie 13. Po wzieciu tej tabletki po 2dniach powinnam dostac tabletki acytet?? Ktore wywoluja poronienie. Wiec nie mam pojecia jaka to tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my też nie mamy pojęcia, ale niestety nie zbadamy cię przez monitor, więc jeżeli chcesz dowiedzieć się czy ciąża jest żywa, to sprawdź u lekarza - samo mifepristone (RU 486) jeśli nie zadziała i nie przerwie ciąży (co w sumie rzadko się zdarza) nie wywołuje wad u płodu i możesz spokojnie ciążę donosić. Dlaczego w tak wysokiej ciąży jesteś poddawana farmakologicznej aborcji, a nie mechanicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia!! Zero pomocy i informacji od lekarzy!! Musze koniecznie wybrac sie do polskiego lekarza i z nim porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje serdecznie za ta odpowiedz! Bede modlila sie zeby bylo wszystko ok z tym malenstwem,mam teraz nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak tam dzieciaczek ? zbadałaś się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro wizyta o 14 :) pomodlcie sie moje drogie o maluszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko w porzadku!!! <3 duzo sie rusza,wielki czlowieczek, caly i zdrowy.. Dzieki Bogu,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super :) gratulacje, dbajcie o siebie :) rozumiem, że temat aborcji już Ci nie grozi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie,nie temat zamkniety. Wykluczone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×