Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

plamienia

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam taki problem, Okres dostałam w 28 dniu cyklu (czyli ksiązkowo) przed tym okresem miałam torbiel na jajniku 3cm. Lecz pękł po badaniu ginekologicznym.I od razu wystąpił u mnie okres. Ten okres trwa już 9 dni! A od 3 dni mam ciemno-brązowe plamienia.. Czy to normalne? Lekarz zapisał mi duphaston, lecz go nie brałam bo torbiel sama pękła więc uznałam że juz nie musze go stosować. Proszę o poradę, co oznacza takie brązowe plamienie pod koniec, lub po okresie? Może ktoś miał podobną sytuacje i mi jakoś poradzi, czy stosować teraz ten duphaston, czy nie ma takiej potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, że torbiel pękła po badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ gdy miałam torbiel, to mój okres miesiac temu nie wygladał jak okres, mialam same brązowe plamienia.A do tego bolała mnie jedna pierś,i prawy jajnik na którym wlasnie znajdowała sie torbiel. No i dodatkowo moje cykle były dłuższe, okres dostawałam w 37 dniu. A w tym miesiącu, wlasnie po wizycie u gina i zrobionym usg, gdy wrocilam do domu, zaczelam krwawic i pojawił się normalny okres na drugi dzień. I wszystkie dolegliwości które mi towarzyszyły podczas torbieli ustąpiły. Dlatego uznałam że pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, no to znaczy że nie wiesz na pewno, bo jedynie na usg można to jednoznacznie stwierdzić, leki powinnaś brać zgodnie z zaleceniem lekarza, ponieważ torbiel może się wchłaniać do 3 miesięcy, a nadmierne krwawienia moga byc tego objawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak owszem, zdaje sobie z tego sprawę. Tylko że pracuje w takich godzinach że aktualnie nie mam możliwości aby udać się do gina. Najprędzej za 2 tyg. Dlatego chciałam się poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nadmiernych krwawień nie mam, miesiączka przebiegła prawidłowo. Tylko od 3 dni występują same plamienia, w których nie ma krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×