Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plaża i piękne biusty

Polecane posty

Gość gość

Właśnie wróciłem z żoną z Kołobrzegu i przeraziłem się, gdy doszła do mnie smutna prawda. Jestem 34 letnim dobrze zbudowanym wysportowanym mężczyzną, wzbudzam spore zainteresowanie u płci przeciwnej - moja żona ma piękną twarz, szczupłe ciało lecz niestety bardzo małe piersi. Napatrzyłem się na piękne duże biusty i zrozumiałem jak wiele tracę nie mając tego na co dzień w łóżku. Zdałem sobie sprawę, że wolę uprawiać seks z żoną w staniku a często zamykam oczy i wyobrażam sobie kołyszące piersi - to jest dla mnie najmocniejszy bodziec. Obawiam się, że uczucie znacznie osłabło skoro myślę w ten sposób i ciągle się zastanawiam jak do tego doszło, że związałem się z płaską kobietą, skoro od młodego chłopca pociągały mnie duże biusty. Przestroga dla innych - wybierając partnerkę wybierajcie tak aby podobała się fizycznie, bo gdy uczucie osłabnie może pojawić się problem. Obawiam się, że z seksem będzie coraz gorzej, gdyż coraz bardziej marzę o biuściastej kobiecie a małe piersi osłabiają moje podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a penisa masz duzego?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dupkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z małym fiutkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelovaserce
tak to jest z facetami albo najpierw doceniają swojej kobiety urodę że zgrabniejsza od innych a potem jest bee bo co z tego że atrakcyjna jak wymyśliłeś sobie nagle że cycki nie takie, albo najpierw włażą kobiecie na poczucie wartości dupa nie taka cycki nie takie a po czasie się budzą że mają d**ę której im będzie nie jeden zazdrościł i jest ona świetna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zrobi sylikony, bo znowu jak znajdziesz duży biust, to mozę mieć paskudny ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silikony nie wchodzą w grę, obrzydzają mnie. Pytam teraz poważnie - czy trwając nadal w tym związku nie będę krzywdził siebie i żony? Sam jakoś to zniosę, ale z czasem pewnie będzie coraz gorzej. Może ktoś z Was przechodził przez coś podobnego i napisze jak się to skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80E
Wypoczywałam też w Kołobrzegu,może to mój biust wpadł Ci w oko,jest duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×