Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podpaski mają dawać uczucie pewności,tak?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się, kto wymyślił podpaski i podał slogan, że one dają uczucie suchości i pewności. Może jestem stara i głupia, ale zawsze podczas używania czuję się niepewnie, do tej pory zdarza mi się w nocy przecieknąć. Kiedyś ćwiczyłam z podpaską - to wtedy miałam wszędzie krew...okropne uczucie. Dodatkowo, jak leżę na brzuchu to robi mi się plama z przodu majtek (krew spływa), jak leżę na plecach to mi leci na tył majtek... Osobiście czuję się najpewniej w tamponach, ktoś kto projektował podpaski to chyba minął się z powołaniem. Czy wy też czujecie się niepewnie w podpasce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień może podpaski ,kup sb jakiej porządne i nie będą przeciekać ;-) kiedyś też miałam tak ,ale to zależy od podpasek jakie kupujesz ,jak kupisz tanie no to wiadomo nie ma się czego spodziewać ,lepiej dołożyć 3 zł wicej i kupić coś lepszego ;-) przynajmniej ja tak uwazam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.24- ja zawsze kupowałam najlepsze (rzekomo) i najdroższe podpaski dostępne na rynku, nigdy nie czułam się z nimi pewnie i bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam długie, to jest ok. Tamponu bym w życiu nie założyła. Co na to Wasi mężowie, że używacie tamponów'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zlego jest w tamponach? Bo nie rozumiem ... Sa wygodniejsze, nie trzeba do kibla latac co piec minut, same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tego ma mieć mąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tampony nie są polecane przy nawracających infekcjach. Jeśli już to OB, bo są naprawdę dobre. Podpaski Naturella czy jakoś tak są świetne :) I Bella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luiza może cię zaskoczę, ale zdarza się tak, że mąż sam kupuje mi tampony, nie wiem dlaczego miałby mieć coś przeciwko temu żebym ich używała, ty ze średniowiecza jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpaski to tylko Naturella. Żadnych innych nie znoszę, a tych Alwaysó nigdy nie lubiłam, jak można to nosić... na początek okresu (1-2 dzien) używam Naturelli na noc - tej najdłuższej i zawsze jest ok. Te gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże, Luiza, ales głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty luiza, a podczas porodu naturalnego, którędy wariatko dziecko wychodzi??? ależ ty głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Dla dziecka też jest to naturalnie przeznaczone. Ale tampon z naturą ma niewiele wspólnego. Nie włożyłabym tam sobie waty z tkaniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty psychicznie chora jestes i jakoś jest to dla ciebie normalne i naturalne, a dla innych tampony są i zdrowe i higieniczne i jak najbardziej naturalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22,37 jestem w szoku ze mozna byc tak p*******m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zandalee-70@tlen.pl Dziewczyny,trochę śmiać mi się chce z tej waszej kłótni,ja uważam że ani podpaska ani tampon nie zapewnia pełnego komfortu,wszystko zależy od obfitości okresu,ja najczęściej stosuję tampony lecz dla pewności zawsze dodatkowo zabezpieczam się podpaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety od kiedy zostałam bezrobotną z konieczności kupuję podpaski najtańsze,no cóż,nie mam najlepszego zdania,bieliznę zmieniam kilka razy dziennie a o nocy już nie wspomnę,plamy na całe prześcieradło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyścioszek 1
walnij se tampo + podpache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie podpaski nie są komfortowe...cały czas miałam wrażenie że przeciekam. Korzystam tylko z tamponów. Teraz wymyślili już nawet takie w których można uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę wymyślili coś takiego? Gdzie można je zobaczyć? nigdy nie widziałam takich tamponów, a chyba byłby to hit ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie czuję sie zbyt pewnie w podpasce, ale póki co ich używam, szerokich i długich, często podwójnie, planuję się przerzucić na tampony. "Lilaluiza" sie nie przejmujcie, to naczelna psycholka z kafe, paę razy trafiłam na jej wypowiedzi, świet**bliwa, ze aż boli xD. Do smierci chyba dziewicą pozostanie, bo jak widać nie ma zbyt wielu chętnych na jej "skarb" ani wielbicieli poglądów, a zegar tyka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się czuję dobrze z podpaskami (o ile podczas okresu kobieta czuje się dobrze ;), zachlapać czy coś zdarzało się tylko, jak miałam luźne majtki. Dobra podpaska - to raz, ale majtki, które są przy pupie - to dwa. W pierwszych dniach, kiedy krwawienie jest większe, zakładam drugie majtki na pierwsze i wtedy nawet w nocy nie ma niespodzianek. Już od lat nigdy nawet plamki na prześcieradle nie miałam. Tamponów nie używam i nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam tamponow od x lat, okresy dlugie i obfite, czesto zmieniam i nigdy przenigdy nic sie nie dzialo, moze niektore kobiety po prostu nie moga bo skrzepy jakies sie robia i inne cuda, ja mam to szczescie ze tampony mi sluza. smiesza mnie wpisy typu co na to maz ze sobie cos do pochwy wsuwam itp, przeciez to moja sprawa a maz zadowony bo nawet jak mam okres to chodze w skapych majtkach i bardzo to lubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nazywają te tampony w których można współżyć? zaciekawiło mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaciąż i b edziesz miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy podpasek!!!!! Raz musiałam nosić po kolposkopii to myślałam że oszaleję!! Miałam wrażenie że to widać że śmierdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×