Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomoc w odbudowaniu kobiecości

Polecane posty

Gość gość

Witam. Niedługo szykuje mi się wesele i chciałabym wyglądać bardzo dobrze przy swoim facecie. 4 miesiące temu urodziłam dziecko. Co doprowadził mnie do braku w kobiece piękno. Wzięłam się za ćwiczenia więc nie jest źle. Mam 170 cm wzrostu, nogi nie są grube- raczej normalne, szerokie ramiona, spory biust miseczka C, brzuszek, który mi został, ale nie jest duży, przy bieliźnie wyszczuplającej wcale go nie widać. Nie lubię szpilek, ale jak trzeba to założę. Mam jasną karnację , niebieskie oczy i brązowe włosy. Kochane pomóżcie mi znaleźć sukienkę, która pomoże mi podbudować swoją kobiecość i pokazać mojemu facetowi że pomimo ciąży potrafię wyglądać pięknie jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sukienki o podobnym fasonie http://www.mohito.com/pl/pl/collection/newseason-2/dresses/ks899-99x/v-neck-dress Krótki rękaw i dekolt w serek wyszczuplą górę ,a szeroki dół zrównoważy szerokie ramiona. Z opisu wynika, że masz figurę typu kielich. W necie znajdziesz dużo rad, jak powinnaś się ubierać, co jest dla ciebie korzystne, a czego powinnaś unikać . Kolorystycznie jesteś chyba latem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuj***ardzo! Tak właśnie myślałam, że to sukienka dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej bym zastosowała sukienkę której odciecie nie jest w pasie tylko pod piersiami wtedy dół takiej sukienki maskuje brzuszek i boczki ;) jak znajde coś to wkleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×