Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przykłady jak rodzina partnerzy was zrobili w jajo

Polecane posty

Gość gość

Mój chłopak wyprowadził się bez słowa zabierając moje rzeczy które mu się podobały tablet, urządzenia kuchenne, zabrał mi tez cześć moich pieniędzy ze skrytki w domu Teraz uwaga brat nieprzerwanie mi podkrada wszystko od zawsze papierosy drobne sumy pieniędzy itp. Matka podrywala jednego z moich chłopaków podejrzewam ze się przespali ale już nie chce drążyć tematu bo przeżywam za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le. Ale patologia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat mojej mamy wprowadził się "tymczasowo" do zakładowego mieszkania mojej mamy, bo jego partnerka zaciążyła. Mama w tym czasie mieszkała z moim ojcem, ale brat miał powiedziane, by szukał sobie własnego mieszkania. Tak poszukał, że moją mamę administracyjnie wymeldowano, oni zgrzebali kolejnego dzieciaka i dziś żyją w 4 osoby na 24 metrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to szczury nie od dziś wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka patologia u nas we wroclawiu na nadodrzu mieszka. Tez sie tam krzyzuja wsobnie, kradna pieniadze jeden drugiemu i mieszkaja jak robaki w szczelinie pod podloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja matka powiedziała mi 3 lata temu że za dwa trzy lata pozwoli mi ułożyć sb życie a w tym roku powiedziała że do póki żyję nie pozwoli mi mieć faceta... Wychodzi na to że mam oczekiwać jej śmierci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w dwuletnim związku z pewnym mężczyzną. Przez pół roku mieszkaliśmy razem. Okazało się, że ma żonę. Kolejna patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat nie patologia. To glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze matka chce zebys byla kims wiecej niz tylko worem na sperme kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak okazał się gejem i umawial się ze starymi facetami przez cały okres związku, mi wmówił ze ma problemy z potencją i było mi go żal nawet mi nie przeszkadzał rzadki kiepski seks. Mój ojciec tez okazał się homo podesłał się do kuzynów przyjaciół po pijaku tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz matce swojej, że była worem na spermę i pozwoliła się ojcu spuścić. Jak widać po Tobie z nieszczególnym sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×