Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Psy to wspaniałe stworzenia..

Polecane posty

Gość gość

Kochają bezgranicznie bez powodu.. I kto powiedział że zwierzęta nie mają duszy? Tęsknią, kochają swojego pana, mają swoje charakterki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i okrutnie śmierdzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam śmierdzisz. a moj piesek jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym jest taki super oprócz śmierdzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to prawda,czym starszy pies tym bardziej.Charakterystyczny zapaszek po kąpieli powraca,bardziej capi kiedy deszcz pada.Mam psa i kota też, oba zwierzaki ras dużych. Nie szkodzi,że czasem narażają na przykre zapachy i mam dużo sprzątania. Zwierzęta były u nas od zawsze,są i będą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest bardzo sympatyczny w odróżnieniu od ciebie. cieszy się i biega na spacerach. przychodzi i się przymila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to twoim zdaniem świadczy o miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokraska
gotowane czy smażone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak autorko, ja też kocham mojego psa, a w dodatku inne psy też, te bezpańskie najbardziej tak mi ich żal i marzę by każdy znalazł swojego pana i ciepły domek, szkoda,że ja mogę pomóc tylko jednemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może karmisz je czymś obrzydliwym? mój pies nie śmierdzi, kotu wali z pyska, ale to dlatego,że je surowe mięso , po deszczu każdy śmierdzi, ludzie też i ich zatęchłe kudły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i to twoim zdaniem świadczy o miłości?" x nie wiem co "świadczy o miłości" napisałem tylko że jest super. ale pewnie można to nazwać miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze,że się przymila,są takie,którym się zdarza ugryźć właściciela. Znam takich,którzy nie wychowali sobie psa,a wtedy pies duży czy mały to żadna przyjemność. Mój jest wyszkolony,nie włazi do łóżka i nie żebrze jak ktoś je.Poza tym nie goni kotów, groźnie wygląda, a nic złego nie zrobi nikomu,ale jest nieufny do obcych,nie przymila się do przypadkowych osób, musi kogoś poznać, tylko wtedy chce być głaskany.Nie jest hałaśliwy i to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój włazi do łóżka i bardzo dobrze. albo jak oglądam tv to się kładzie obok mnie i łeb mi kładzie na kolanach. jest bardzo spokojny, trochę bojaźliwy w stosunku do innych psów, zwłaszcza dużych. jedyny problem jaki z nim mam to że lubi zjadać rozmaite odpadki które ludzie wywalają na trawniki. musze go pilnować przy tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 12:54 karmię psa i kota "czymś obrzydliwym" jak twierdzisz.Ta obrzydliwość to karmy z Royal Canin adekwatne dla ras i mięso. Tym karmimy psa i kota.Charakterystyczny smrodek psi to nie dramat,trzeba przytulić psa,żeby go poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej mu dać mięso niż jakieś royal caniny. sucha tylko jako dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja karmie moją suczkę Majkę puszkami z tesco za dwa złote i jest zdowa i szczęśliwa, nie rozumiem tego szału na kupowanie najdroższej karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pies też chce podnosić z ziemi zdechłe gołębie i inne paskudztwa,ale psy tak mają,nie można na takie zachowanie pozwalać. Pies koleżanki, taki z sukcesami wystawowymi pewnego dnia poczestował się kocią kupa z kuwety w jej obecności.Myślała,że może kot ma zaparcia,a kupy ginęły, bo pies je kradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież piszę, że mięso daję i suchy Royal Canin adekwatny do ras.Te karmy im pasują, inne nie smakowały,albo uczulały.Royal wszędzie jest bez problemu,w sklepach zoologicznych,a inne karmy tak różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja karmie moją suczkę Majkę puszkami z tesco za dwa złote i jest zdowa i szczęśliwa, nie rozumiem tego szału na kupowanie najdroższej karmy" x taniej i lepiej gotować mięso z dodatkami. nie wiem ile jest w tej puszce mięsa ale za kilka zlotych za kg można kupić mięso gorszej jakości ktore będzie na pewno lepsze niż jakieś puszki. urozmaicac jajkami, olejem czy zsiadlym mlekiem/serkiem zrobionym samemu. do tego na drugi posiłek suche żarcie i pies będzie idealnie zdrowy. takie najtańsze przemysłowe żarcie to się prędzej czy później odbije na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciala miec szczurka :) Sa super madre i mozna sie z nimi "dogadac" w odroznieniu od krolika czy chomika. Na psa nie mialabym wystarczajaco duzo czasu, choc na pewno bym chciala. Nie lubie za to kotow, sa denerwujace dla mnie i dzikie. Pies jest bardziej pocieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój dzieciak jak mu tyłka nie wytrzesz też śmierdzi. Ja mojego psa kąpię, jest czyściutki i nie śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę spędzać czas w towarzystwie psów i kotów niż niektórych osób. Przynajmniej nie mówią,nie muszę się denerwować,że głupoty rożne powiedzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby Noxelia tu siedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteryniarz99
Pies wyewoluował z wilka, dlatego karmi się je surowym mięsem. Ale nie drobiem. Może być dziczyzna, lub sarnina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pies wyewoluował z wilka, dlatego karmi się je surowym mięsem. Ale nie drobiem. Może być dziczyzna, lub sarnina." x ale bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczury są faktycznie bardzo inteligentne jak pies czy kot.Jak ktoś nie ma czasu dbać o nie,niech sobie da na wstrzymanie.Zajmowałam się szczurami w liceum,bo mieliśmy w gabinecie biologicznym niechciane.Klatki wymagały ciągłego sprzątania, bo cuchnęło tak,że nikt nie chciał siedzieć obok klatek.Te biedne szczury były nie trafionymi prezentami dla kogoś. Przeszkadzały rodzicom i całe szczęście, że w szkole je chcieli nauczyciele biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie obsesję na punkcie Noxelii.Gdzie nie spojrzeć wszędzie ona.Pewnie wyskoczy mi z lodówki razem ze słynnym psem Majka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×