Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniamanus

Rattan drewno technorattan jaki materiał

Polecane posty

Gość aniamanus

Chcemy coś kupić po sezonie, jesteśmy zieloni w temacie. wszystko jest teraz dosyć tanie, ale wiadomo, że człowiek chce kupić jak najbardziej optymalnie. Który materiał możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamas
Drewno jest najbardziej kosztowne, ale też bardzo stabilne. Polecam również technorattna. Tutaj już można porządne meble kupić za mniejszą kasę, a w tym wypadku zestawy wyglądają po prostu genialnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaradomsko
Moim zdaniem zdecydowanie technorattan, tym bardziej, że teraz kupisz np. za tyle http://www.sklep.meble.pl/p232886,meble-ogrodowe-sofa2-fotelelawa.html mega efektownie wyglądający zestaw za śmieszne grosze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamanus
Ale czy technorattan będzie tam samo trwały jak meble drewniane? W moim przypadku całkowicie odpada kupowanie czegoś co będę musiała wymieniać po sezonie czy dwóch, chodzi o solidne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszkalamaga
Proszę zerknąć - http://www.m3.pl/p6207,zestaw-mebli-stolowych-capitale.html To już porządny zestaw mebli na lata. Licz się z tym, że im niższa będzie cena konkretnych mebli, tym raczej gorsza będzie jakość. Porządne materiały i jakość wykonania to niestety pewien koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamanus
Mariusz - to co pokazałaś najbardziej mi podeszło. Jeśli tylko przekonam pozostałych to na pewno kupimy ten, albo podobny zestaw. Super mebelki, fajnie że coś takiego można posiadać we własnym ogrodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuranton
My mamy coś w takim stylu - sklep.meble.pl/p238757,zestaw-technorattanowy-capriolo-iv.html Technorattan jest przyzwoity pod względem cenowym i ładnie wygląda Ale myślę, że przede wszystkim to odpowiedni standard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oMarika
Jeżeli chodzi o drewno to zależy od gatunku np. taki teak czy merbau (gatunki egzotyczne) świetnie się nadają w każdych warunkach. Bardzo często z tych właśnie gatunków robi się podłogi drewniane w łazienkach, kuchniach i na tarasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinanylec
Wszystkie te materiały są jakościowe - żaden nie jest kiepski, tyle że w każdym przypadku trzeba mieć przyzwoity budżet. Lepiej jednak kupić jeden zestaw porządnej klasy na lata, niż kilka zestawów kiepskich, które będziecie co sezon zmieniali. Zresztą - meble plastikowe jakoś wybitnie estetycznie nie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawiłabym na naturalny materiał, oczywiście odpowiednio zabezpieczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian gazik
kuranton - super zestaw, właśnie coś takiego chcielibyśmy mieć u siebie, jestem pod pozytywnym wrażeniem ;-) Generalnie również mamy meble technorattanowe - 3 sezon, są w doskonałym stanie, tylko troszeczkę nam się znudziły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berdi
Drewno jest dużo lepsze od rattanu. Oczywiście to jest kwestia gustu, ale mi tak za bardzo rattan się nie podoba. Już lepszy jest fornir. Nie myślałeś o tym materiale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za drewnem, ale neistety drewno jest droższe i ciężkie, ale są wszystkiego plusy i minusy. Trzeba wszystkie rzeczy przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berdi
Dlatego jakiś mądry człowiek wymyślił fornir. Jest to cienka warstwa drewna naklejana na płytę mdf. Tanie rozwiązanie i umożliwia nam posiadanie wymarzonego drewna w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Tak. Dobrze wykonane meble fornirowane wyglądają zupełnie jak prawdziwe drewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie takie meble można zrobić na zzamówienie? Czy znacie jakieś sprawdzone firmy z okolic warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Słyszałaś/eś o firmie iKuchnie? Są z Trójmiasta, ale mają swoje punktyw całej Polsce, również w Warszawie. To dobra firma, robią wspaniałe meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to muszę się z nimi skontaktować i umówić na spotkanie w sprawie mojego wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Pierwsza konsultacja jest darmowa, więc nic nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak meble to tylko drewno :) Jestem stolarzem dlatego tak mówię. Wykonuje meble do ogrodu huśtawki itp głownie wszystko na zewnatrz. Porządna impregnacja drewna jest najważniejsza jeżeli dobrze zakonserwujemy drewno to i nasze polskie gatunki są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramjanka
Hej! Ja mam pytanie odnośnie firmy iKuchnie. Nie pierwszy raz ktoś ich poleca i chciałabym się dowiedzieć czym oni się wyróżniają, że są tak chwaleni? Jestem właśnie w trakcie wyboru firmy wnętrzarskiej i wszelkie szczegóły odnośnie współpracy byłyby mile widziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Hej, tak jak pisałam wcześniej firma ta ma pierwszą konsultację gratis, więc warto się z nimi spotkać, żeby chociażby porozmawiać. Firma jest o tyle fajna, że zaprojektują Ci wnętrze i sami wykonają meble, ponieważ posiadają swój własny park maszyn (nie zlecają wykonu innym firmom, stolarniom). Mają innowacyjne, świeże pomysły, i moim zdaniem nie zdzierają z człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramjanka
Własny park maszyn to duży plus. A jak jest z dotrzymywaniem terminów? Trzeba czekać tygodniami? A ta ekipa projektantów to jakaś doświadczona jest? Mają w ogóle jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Wywiązują się z terminów. Czas oczekiwania wiadomo, że zależny od tego co sobie zażyczymy. Co do pracowników to moim zdaniem są na wysokim poziomie (o czym świadczą chociażby pokazane na ich stronie aranżacje). Sami też wymyślają różne innowacje. Za jakąś dostali nagrodę, ale teraz nie pamiętam za co dokładnie to było... jakiś system w szafach. Pogrzebię i napisze o co dokładnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramjanka
u Ciebie też zastosowali jakieś innowacyjne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Oj w mojej kuchni mam szafkę cargo, a w górnych szafkach podnośniki pneumatyczne. Żałuję, że nie zrobiłam sobie jednej szafki tandembox, no ale trudno. Mam też fajnie zaaranżowany narożnik :) A system, o który mi chodziło to LAVAL, za który otrzymali w nagrodę Diament Meblarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramjanka
a to aż dziwne, że nie zaproponowano Tobie tych szuflad tandembox. Z tego co się orientuję to aktualnie najlepsza pozycja na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Nie napisałam, że nie zaproponowano, tylko że nie zrobiłam :) W tamtym momencie wydawało mi się to kompletnie zbędne- może kiedyś nadrobię :) Na szczęście z Cargo jestem w 100% zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramjanka
Kiedy robiłaś u nich kuchnię? Na stronie widzę informacje o promocji "za każdy 1000zł wydany na kuchnię dostaje się 130 zł na akcesoria". Niewiele o niej jest napisane i jestem ciekawa czy znasz szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×