Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozstanie z winy małomównego partnera?

Polecane posty

Gość gość

Spotykamy się od dłuższego czasu, jest ewidentnie zainteresowany ale nie ma nic do powiedzenia. Na spotkaniu z nim czuje się jak na przesłuchaniu. On daje tylko zdawkowe odpowiedzi albo operuje sloganami. Poza tym nie zdecydował się jeszcze na żadną formę kontaktu fizycznego (nawet dotyk!!). Podoba mi się i wygląda na inteligentnego i opiekuńczego ale czy z kimś tak zamkniętym w sobie można stworzyć związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc może po prostu potrzebuje czasu, żeby się otworzyć, bywają ludzie bardzo nieśmiali, którzy w nowych sytuacjach czują się mało komfortowo. Jeśli Ci sie podoba to poczekaj jeszcze trochę i spróbuj go ośmielić. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się starałam o takiego małomównego, był inteligentny oczywiście. G***o prawda, że się otworzy. Zawsze będzie ci tak odpowiadał, po prostu coraz bardziej na prywatne tematy, ale nadal zdawkowo. Rzuciłam go w cholerę i teraz żałuje zmarnowanego czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy małomówny , niż taki co mówi dużo ale bez sensu, to samo na okrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego partnera? To nie twój partner, tylko znajomy który nawet cię nie dotknął, a ty bredzisz o jakimś partnerze i rozstaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerwowo bym z nim nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma wadę wymowy? ja też bardzo malo mowię bo mam wadę wymowy, dla mnie to też jest przykre że tak malo mowię. Ale skoro ci to tak przeszkadza, to go zostaw. Jednak on wcale nie musi byc glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×