Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozszerzacze pochwy

Polecane posty

Gość gość

Cierpię z powodu bólu podczas stosunku. Nie wiem czym to jest spowodowane, mam już dziecko, przed porodem nie było takiego problemu. Słyszałam że można kupić specjalne rozszerzacze pochwy. Czy któras z was może korzystała i moze się wypowiedzieć na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza będzie śruba rzymska lub prawidła. Ciągłe stosowanie ich przez miesiąc da efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam to samo na początku myślałam, że to od tabletek anty ale przestałam brać i nadal tak mam. Gdy chcę się kochać z mężem czuje taki rozrywający ból ale jak go przetrzymam to on powoli mija sam ale na początku boli bardzo czuje się tak jakby członek się nie mieścił bo mam pochwę za małą. Też mam dziecko ale urodzone przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdźcie czy nie macie endometriozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyn może być wiele: - choroby jakieś od zwykłej cysty po endometrioze mieśniaki a nawet jakieś stany zapalne, zbyt dużą ilośc niefajnych bakterii, nadżerki itp. - Po porodzie to moze być złe szycie? Blizny po szyciu, zrosty...czasem po porodzie trzeba jak z dziewicą żeby poszło znów..:P Może mało nawilżacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liidididi
A byłam cięta, może po szyciu ci tak zostało. Na pewno po porodzie macica ci się nie skurczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liidididi
* a byłaś cięta? miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat miałam cesarskie cięcie więc u mnie odpada złe szycie. Owszem mam nadżerkę ale taką malutką, że nie trzeba z nią nic robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o dokładnie takie :) Są drogie i min dlatego zastanawiam się czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie że 300zł to nie dużo, jeśli można odczuwać normalną przyjemność ze współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najskuteczniejsze są w takich przypadkach tzw. rozszerzacze pochwy, które kupuje sie w zestawie (różne rozmiary w zestawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
a może to jakaś blokada psychiczna i słabe nawilżenie? miałam dokładnie tak samo, bałam się drugiej ciąży, że się dziecko obudzi itd. Z czasem minęło a na suchość przy zbliżeniu dobrze sprawdzał się żel durexa a na codzień provag żel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj najpierw przyczyny takiego stany rzeczy i dopiero coś decyduj. Jestes pewna, że takie rozszerzacze sa bezpieczne i możesz je stosowac, zapytaj o to ginekologa. Ja przy bolesnych stosunkach stosowalam Hydrovag. Przyczyna była suchość pochwy ale tez uczucie bardzo waskiej, a rodziłam przez cc. Poczytaj o nim, bo ma wiele zastosowań (http://www.hydrovag.pl/), m.in zmniejsza ból przy bolesnych stosunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×