Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rycze bo moj maz ma chyba CZERNIAKA.. ILE TRZEBA CZEKAC NA NFZ NA DERMATOLOGA

Polecane posty

Gość gość

NAGLE WYSZLO MOJEMU MEZOWU NA NODZE POD KOLANEM...TAKIE WYPUKLE WIĘKSZE NIZ 4 MILIMETRY CHYBA..WYGLĄDA JAK PIEPRZYK TYLKO CZERWONE I MA W SOBIE JAKBY TAKIE GRUDKI..KURCZE NIE MAM APARATU TERAZ ...I NAJGORSZE ZE PRZYZNAL MI SIE ,ZE W PODSTAWOWCE JAK BYL TO MIAL W TYM SAMYM MIEJSCU TO I BYLO CZARNE WRĘCZ I POTEM ZNOWU CZERWONE I WYDŁUBAŁ TO NOZYCZKAMI..BO BYL NIESWIADOMY.. POTEM NAGLE SIE TO WCHŁONEŁO SAMO I ZNIKNĘŁO..SAM NIE WIE JAK... WCZORAJ PATRZY A TO PO TYLU LATACH OD NOWA JEST W TYM SAMYM MIEJSCU..I NIE WIE JAK TO MOZLIWE... ZAWSZE WYNIKI MA IDEALNE BO ŻYJE ZDROWO I SPORT UPRAWIA..JEST WEGETARIANINEM.. MYSLE ZE TO CZERNIAK SKORO PO TYLU LATACH ZNOWU WRÓCILO NA SWOJE MIEJSCE.. ALE NIE WIEMY ILE CZEKA SIE NA DERMATOLOGA W KRAKOWIE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:(czerniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj. Trzeba zgłosić się do dermatologa. U mnie nie ma kolejek. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma szans na dostanie sie do lekarza dermatologa bez kolejki.... niestety....nie w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idzcie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dermatologa na nfz nie ma kolejek. U mnie w mieście dzwonię i jestem albo jeszcze tego samego dnia przyjęta albo następnego. Wiem co mówię bo ostatnio często chodzę do drematologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZERNIAK JAK CZERWONE I GRUDKI MALE MA W SOBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w krakowie sie nie da bez kolejek na fundusz raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro podejrzewasz tak poważną chorobę u męża to nie wiem jak w ogóle możecie rozważać czekanie w kolejkach nfz? :O Idź prywatnie, chyba że wolisz oszczędzać na zdrowiu i życiu ukochanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z liszajem na nodze państwowo musiałbym czekać do 23 października :o Prywatnie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to czerniak skoro zmienil kolor i sie odnowil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syg
Uważam, że to prowokacja, ale... Przy takich podejrzeniach od razu trzeba się zapisać do onkologa. Tam, gdzie mieszkam czas oczekiwania na wizytę to Max 2 tyg. Zwykle tydzień. Do onkologa nie trzeba skierowania z POZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie odrastajace zmiany nie muszą by. Złośliwe. Nie należy ich jednak podrazniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" WYDŁUBAŁ TO NOZYCZKAMI..BO BYL NIESWIADOMY.. POTEM NAGLE SIE TO WCHŁONEŁO SAMO I ZNIKNĘŁO." Proponuje tak zrobić ponownie,skoro raz się udało czemu nie spróbować? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on to zrobil jak byl dzieciakiem.. to czerniak bo pisali mi ludzie na forum innym ,ze czerniak wlasnie znika i potem znowu sie pojawia i zmienia kolor z bezbarwnego na czerwony lub czarny....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa i zniknął na 10 lat, malo prawdopodobne, gdyby to był czerniak to juz by nie żył. Daj fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym idź zrób dermatoskopie prywatnie, zapłacisz 200 zł ale od razu się dowiesz czy to cos groznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jakiego diabła piszesz takie bzdety. Czerniaka stwierdza się drogą biopsji, a nie przez analizę wpisów na kafeterii. Żal. :*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup książkę dieta alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MAM FOTKI ALE WYGLADA DOKLADNIE TAK: TAKI CZERWONAWY JAKBY PIEPRZYK O NIEREGULARNYM KSZTALCIE WIELKOSCI 6 -7MILIMETROW I W SOBIE MA CZARNE MALE KROPKI.A OBOK JEST JAKBY MALA JEGO CZESC ALE BEZBARWNA I TO WLASNIE ZMIENILO SIE OSTTANIO BO BYLO BEZBARWNE I WCHLONELO SIE I TYLE LAT SPOKOJ A TERAZ OD NOWA POWSTALO I TAKIE BRAZOWOCZERWONE JEST JAKBY PIEPRZYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to być jakieś znamię - nie panikuj na zapas, ale do lekarza i tak musi isc żeby to obejrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale znamie nie odnawia sie KRETYNI, AUTOR MA CZERNIAKA NA BANK BO TYLKO CZERNIAK SIE ODNAWIA PO LATACH NAWET ALBO PO ROKU A POTEM ZANIKA NA BEZBARWNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×