Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon z Max Fliz i wasze opinie

Polecane posty

Gość gość

Mikołaj odwiedził mnie w tym roku wcześniej w postaci premii w pracy!!:) Miło gdy ktoś wreszcie docenia Twój wysiłek. Postanowiłem zaszaleć i odświeżyć sobie pokój czymś nowym:) Od 2 tygodni przeglądam masę sklepów H&Y oraz najnowsze katalogi i nawet śledzę blogi architektów z Akademii Roca. Natknąłem się na salon Max-Fliz i trochę mnie przytkało. Mój wybór padł na coś takiego: http://www.max-fliz.com.pl/files/upload/poliform-fotel-wallace-maxfliz.jpeg Podzielcie się waszą opinią i jeśli macie jakieś ciekawsze propozycje to piszcie śmiało. Wrocław ma pewnie jeszcze wiele miejsc z ciekawymi designerskimi pomysłami, do których nie dotarłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za salon, jakaś sieć? Polskie to w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon jak najbardziej polski, tylko produkty mają raczej zagraniczny. Półka wyrzsza niż sieciówki, sprawdzałem raz katalog Max Living czy Live albo nawet Life:P jakoś tak to leciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wujo Google mówi o MaxLiving ale jest też MAXLight - to chyba ich własny sklep z lampami, całkiem ładny. A myślę, że to od tego samego właściciela bo logo podobne:) z opiniami u mnie ciężko bo u mnie takie zakupy robi narzyczona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę potwierdzić na tym forum, że pozytywne opinie o max-maxflizie są jak najbardziej prawidlowe. Długo szukałam czegoś odpowiedniego do mojego salonu i w gąszczu sklepów typu home& you nie było łatwo znaleźć czegoś na prawde fajnego. Ikee itd odrzuciłam od razu bo po ostatniej lampie, która wytrzymała pół roku dałam sobie spokój z sieciówami. Wzięłam piękny zdobiony żyrandol z serii max light i nie mogę przestać się w niego wpatrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że chodziło Ci o coś takiego? http://www.max-fliz.com.pl/pl/lampy-wiszace?product=palace-205-445 Dzisiaj ciężko o na prawdę dobre przedmioty do domu, strasznie dużo tandety ujętej jako super design albo znowu taniochy, która sie rozpada po pół roku. Poogladałam rzeczy z linku wcześniej i wyglądają te lampy na bardzo ladnie wykonane. Nie ma polskich firm w ich ofercie co jest dosyć dobrym zjawiskiem. Dużo włoskich firm. Może max - fliz stanie się popularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było by bardzo fajnie, na polskiej scenie bardzo brakujedobrych stylowych typu premium, idziemy albo w tandetę z ikei albo w jakieś super antyki:) Max fliz w mojej opinii robi się bardzo ciekawą propozycja i konkurencją. Widzę to chociazby w dużych miastach gdzie nie tak łatwo znaleźć dobry salon meblowy albo taki z armatura łazienkową;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę MAX Fliz rozwinął skrzydła. Czytałem ostatnio artykuł o nich w gazecie. Rozwinęli się w wielkim stylu. Sprawdzałem nawet ich lampy takie bardziej designerskie i jestem mile zaskoczony:) widzę, też, że nie zbierają złych opinii:D a przynajmniej te dobre przeważają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem ostatnio że bardzo mocno postawili na reklame bo obok silesi widac ich banery. Ładnie to wygląda, ktos wie gdzie ich znajdę, bo nigdy nie umiem przeczytac adresu. pytam o Katowice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon z Maxfliz przeszedł ogromną transformację, postawili na szkolenia dla pracowników i na znacznie wyższy poziom obsługi klienta. Pościągali też całą masę przeróżnych firm, dlatego wyposażenia mają 2-3 razy tyle co jeszcze rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać zmiany, więcej reklam, sporo bilbordów. Ale po samym sklepie widzę również super zmianę. Rok temu było sporo młodych i jeszcze rednio ogarniętych pracowników, którzy chyba przechodzili sporo szkoleń. Wtedy kupowałem 2 lampy wolnostojące. Teraz wróciłem po zestaw krzeseł i musze przyznać, że postęp zrobili ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję opinii kogoś, kto zamawiał u nich coś przez internet. Jak wygląda u nich kwestia zabezpieczenia towaru?Chce zamówić stolik ze szklanym blatem i chcę mieć pewność, że nie dostanę go w częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co możesz wyczytac na stronie mają cały katalog. Przeglądałem, wyglada dosyć estetycznie i łatwo wyszukiwać produkty. Niestety nie poradze nic z kwestią zabezpieczenia bo nie zamawiałem. Może jak coś wybiorę to podzielę się opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesyłki są pewnie ubezpieczone od transportu, zwsze jednak sprawdzaj zgodność i stan towaru przy odbiorze. Meble z tego co widziałem dostają raczej solidne otaśmowanie plus oczywiscie erupcja bombelków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to najważniejsze że dobrze dbają o swoich klientów i o prawidłowe zabezpieczenie przesyłek, wiem, że niektóre sklepy i salony meblowe mają z tym spory problem. Max-fliz wprowadzil całą masę zmian od zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze sporo osób sie stad wypowiada na temat ich produktów, otóż szykuje mi sie remont łazienki i znalazłem na prawdę świetne kafelki w tym salonie. Szukam tylko potwierdzenia i odrobiny zachęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachęcać Cię trzeba? Jedź i sam sobie pooglądaj. Sklepów i salonów jest od groma, chociaż max-fliz się wyróżnia dosyć mocno na tle konkurencji. Chyba głównie dlatego, że polskich produktów nie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok jestem zainteresowany kupnem ale potrzebuje troszeczkę info, ogladałem w necie kabiny prysznicowe firm sanplast roca, riho i korrale. O ile Koralle mnie zjedzą cenowo i nawet nie biorę ich pod uwagę to jednak nie wiem co sądzić o pozostałej trójce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale salon o którym jest mowa raczej nie prowadzi sprzedaży koralle. Raczej maja włoskie marki na stanie, przy cyzm zapytaj, bo może sprowadzaja czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.max-fliz.com.pl/pl/aktualnosci/233,najnowszy-katalog-mebli-ogrodowych-maxliving Czy ktoś wie czy produkty z tego katalogu max living są dostępne u nich od raz u w sklpie czy oni to zamawiaja u producenta i dopiero po czasie ci doworza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że kazdy większy salon a max-fliz do takich należy, musi miec obszerne zaplecze magazynowe. Pewnie mają wszystko u siebie. Zawsze możesz przedzwonic na infolinie z zapytaniem o konkretny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Max Fliz...robiłam zakupy w Katowicach.Wszystko dograne od A do Z. Aż głupio się przyznać ale sprzedawca (kobieta) miła(a) większe pojęcie od mojego "fachowca"! Może i nie jest najtaniej...ale teraz widzę, że było warto!Niemożliwe okazało się możliwe:) Tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość płytek ceramicznych z Chin a maskjują swoimi kodami i wpieraja że są z Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzierzyn
Max Fliz Wrocław Mińska. Kompletna porażka. Nie polecam kupować. Podroby, kafle chyba z Chin albo odrzuty kolekcji. Kolega reklamował powiedzieli że maja być Krzywe. Zwrotu nie chcieli przyjąć. Z nadwyżkami - jak kupujesz mówią kup więcej będziesz mógł zwrucic. Jak kupisz - zwrotów nie ma. Nie maja już tej partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sancho
Sprzedali mi baterie wannowa z wadliwym zaworem! Po zlozeniu reklamacji, przyszedl pan Czesio i wymienil zawor, lecz niestety, problem nadal istnieje!? Po zgloszeniu przeze mnie kolejnej reklamacji, szefostwo pana fachmistrza Czesia, stwierdzilo na podstawie fotek, ze bateria jest zamontowana za nisko nad wanna, stad wadliwe dzialanie... Pytanie-dlaczego pan fachmistrz Czesio, nie stwierdzil niby faktu, ze bateria jest wadliwie zamontowana???! Oraz dlaczego, zeby bateria normalnie lala wode, musze uzyc sily w stosunku do zaworu?! Oczywiscie reklamacja zostala nie uznana, a ja zostalem ze zlomem za ponad 600 zl!!! Nie polecam nawet wrogowi tego sklepu! Potrafia byc przemili do momentu zakupu, a potem, kliencie-w razie problemow, radz sobie sam!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×