Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2dziesto4latka

samotna młoda sflustrowana

Polecane posty

Gość 2dziesto4latka

Mam 24 lata, znajomi jedynie w pracy i na uczelnie....poza sama, właściwie mam jedną przyjaciółkę, która nie mieszka w tym mieście co ja...brak miłości, bliskiej osoby... A na to wszystko naprawdę jestem otwartą, zadbaną, atrakcyjną dziewczyną....a jednak odpycham od siebie ludzi... Nie wiem gdzie mogę kogoś poznać...marnuję życie i przemija mi ono między palcami. Śpię całymi dniami, zaniedbuję studia, już nic mnie nie cieszy....jak muszę do ludzi udaje jedynie uśmiech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne gimg****o, które pisze "sflustrowana", nie rozumiem skąd ten błąd się bierze, ale jest powszechny u ludzi niedokształconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to wisi
sfrustrowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara Antipowa
sflustrowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gimnazjum wracaj, gimbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny bluszcz, który nie jest bytem samodzielnym. Kobieto, tyle fascynujących rzeczy na świecie a ty się ciumkasz, bo chłopa ci brak. Co za dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz powszechne, że ludzie nie rozumieją używanych słów. Kształcenie jest na niskim poziomie i faktycznie jeszcze nigdy nie było tak źle jak po wprowadzeniu gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pitole ale problem, masakra. To zapisz sie na fitness albo basem lub na kurs jezykowy albo wez rower czy rolki i jezdzij codziennie. Matko chcialabum takie problemy. To az tak masz parcie na faceta ze juz teraz musizz go miec? Usmiechaj sie do ludzi, bo jak im tak marudzis zto sie nie dziwie ze nikt cie nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałośni jesteście. "sflustrowana"? pasuje to do was :D A wracając do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ciągle myślę o tym że nie mam faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×