Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiaaaaaaaa27

Slaby wzwod podczas seksu.

Polecane posty

Gość sylwiaaaaaaaa27

moj facet ma z tym problem.Jego penis jest taki miekki.nie staje mu dobrze.Nie jest taki twardy.inni moi faceci nie mieli z tym problemu a on ma dopiero 26 lat.cio robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbeetiixx
oj masowac i masowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaavvvvv
Zmienić faceta na murzyna z czarną 25-centrymetrową pałką. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffj
moze ma jakies problemy psychiczne i cos go blokuje ? jesli dopiero sie zaczeliscie kochac to poczekaj a jesli trwa to dluzej to musisz pozbyc sie jego blokad, najpierw trzeba wiedziec jakie ma blokady oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaaaaaaa27
a najgorsze jest to, że nie tylko ma flaczka to na dodatek nie ma też zbyt imponujących wymiarów bo w zwisie ma ok. 6 cm a gdy się lekko napręży to dochodzi do całych 9,2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LekmedlechSzafr
Slaby wzwod z d...smrod,chlopcow lubi tam mu sie udaje,prosze sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblalkala
Mój 17cm penis jest zawsze twardy jak kamień, może zmień partnera ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfgf
a najgorsze jest to, że nie tylko ma flaczka to na dodatek nie ma też zbyt imponujących wymiarów bo w zwisie ma ok. 6 cm a gdy się lekko napręży to dochodzi do całych 9,2 cm no to jedna przyczyne blokad znamy, kompleks malego, trza sie kompleksu pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfgf
acha nie zauwazylem ze to sciema: "całych 9,2 cm" - zbyt dokladny wymiar na prawdziowa odpowiedz ale moja rada jest skluteczna gdyby inna miala cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VICTORYYYY
VialaFil bedzie najlepszym rozwiązaniem co do Twojego problemu, ja miałem tak że mój penis miękł podczas stosunku, co nie pozwalało mi na dalsze współżycie. Zamów go na http://vialafil.com.pl/ a obiecuję że Twoja męskość się poprawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież miękki jest lepszy, bo nie uwiera... Trzeba umieć dostrzegać zalety. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zybi69
co wy macie za zryte mozgi,zdrada to w moim przypadku tytlko powiekszala ilosc spermy bzykasz swoja a w glowie masz inne i udany sex na bank,nawet potrafie wyczuc kiedy zona pyknela cos na boku bo jest wowczas bardzo soczysta i wyluzowana,oj tak odezwa sie glosy krytyki popieprzency i tyle,otorz nie zycie i dzieci daly nam ostro w kosc 8lat wegetacji zero imprez dyskotek itp teraz sie to zmienia mamy wiecej czasu zona zaczela o siebie dbac kosmetyczki masaze spa itp. i wyglada cudownie ja pracuje na tirach i nie mam nawet jak mozgu stymulowac bo stres nerwy itp.[z bladziami nie sypiam] i od pewnego momentu doslownie z dnia na dzien cos sie mi zablokowalo mam 36lat zero wzwodu rano a zawsze mi tak stal ze musialem siku na siedzaco robic bo nie moglem go nagiac i wzwod mam mizerny *** mi sie skurczyl o 3cm a spermy jak na lekarstwo gdzie czasami tryskalem jak z fontanny,im czesciej o tym mysle to sie bardziej blokuje nawet mi juz fantazje nie pomagaja takie ze ja zona i jeszcze z dwie laski kiedys na sama mysl o takiej scence to juz walilem konia, mysle ze u mnie wdarlo sie chorubsko ale boje sie zbadac,zaczne jesc duze ilosci selera bo kolega mowi ze tak mu stoi i ma mega spusty po miesiecznej kuracji po trzy razy dziennie go je poprawie kondycje i zzuce 15kg pewien lekarz zalecil mojemu kumplowi wyjscia do klubow dyskotek bez upijania sie aby mozg stymulowac i ja tez tak bede robil,,zamowie duzo erotycznej bielizny dla zony powiem jej ze ma sie rozkrecic,no i cynk trzeba zazywac za trzy miesiace napisze o rezultatach no 8lat na dysce nie bylem tylko praca dom i bachory masakra usycham w tak mlodym wieku,a zanim zaczniecie oskarzac swoich mezow o zdrade to popatrzcie w lustro i pomyslcie ile moge dac z siebie makijaz kolacja sexi bielizna zapach a nie lezec jak kloda i mowicie no ********aj a *** sucha jak pieprz .pozdrawiam i wzwodu zycze sory za literowki smartfon to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mu zrobisz porządnie pałkę to będzie dobrze stał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia Gliwice
Może bierze narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×