Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IzuniaLODZ

ślub w Łodzi z klasą

Polecane posty

Gość IzuniaLODZ

Chciałabym polecić wszystkim parom szukającym fajnej sali na wesele Ośrodek Campoverde - salę na 1-szym piętrze gdzie było nasze wesele. Sala rewelacyjna myślę że nawet ok 200 osób się tam zmieści (u nas bawiło się 140). Dodam że cenowo wyszło sporo taniej niż na średniej klasy sali (cena jak w straży pożarnej) a obiekt jest zupełnie nowy. Tutaj link do strony http://campoverde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwuniaW
Potwierdzam - Campoverde to dobry wybór - wesele + poprawiny w czerwcu 2013 roku cena 170 zl / os pełne wyżywienie a impreza na 80 osób więc przy większych może jeszcze uda się coś wynegocjować. Jedzenie bardzo dobre wystrój super zresztą na stronie jest zdjęcie wystroju bardzo podobnego do naszego. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabella31
To orientacyjnie warto zerknąć sobie jeszcze tu: http://www.saleweselne.com/lodz/ . Aktualne oferty dla Łodzi z większości ciekawych obiektów. O tyle fajna opcja, że można sobie porównać parę różnych w jednym miejscu, zamiast skakać po stronkach. Mam nadzieję, że komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raszpunka26
W maju bylam u kolegi na weselu wlasnie w Campoverde w Lodzi (wlasciwie Nowosolnej). Obiekt ok mozna smialo polecic - pytanie tylko jak to sie przedstawia cenowo - ktos sie orientuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek99WROC
W temacie Campoverde to jest naprawde ciekawy obiekt troche malo znany. W zeszlym roku mielismy tam wyjazd integracyjny :) z suto zakrapiana impreza do 3-cej rano. Lokalizacja ma plusy i minusy ale jak na wyjazd firmowy swietna. Obiekt nalezy do nowoczenych - jakby byla silownia, basen i spa spokojnie **** mozna dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ten wpis jakiś czas temu .. Podjęłam decyzję o sprawdzeniu czy na prawdę jest tak fajnie w Campoverde jak opisujecie . I z pewnością mogę powiedzieć , że jest super ! Niestety nie miałam okazji być na przyjęciu ale na małej kolacji ze znajomymi w restauracji . Mieliśmy okazję obejrzeć arenę dla koni ! Przepyszne jedzenie i miła ,uśmiechnięta obsługa .! POWRÓCĘ TAM JESZCZE NIE RAZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario87W
Hej. Nasze wesele odbędzie się w Campoverde 28.05. Długo szukaliśmy reprezentacyjnej sali na 100 osób w dobrej cenie a nie jest łatwo bo albo drogo albo zajęte albo remiza. Obiekt wygląda naprawdę super a sala jest bardzo nowoczesna. Nie przekroczyliśmy także naszego budżetu :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×