Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozaikkaaa

Sprawdzone witaminy przeciw wypadaniu wlosów..

Polecane posty

Gość ozaikkaaa

Jestem 3 miesiace po urodzeniu dziecka i okropnie wypadają mi włosy, tym bardziej, ze miałam ich malutko to teraz boje sie ze zrobia mi sie łyse placki.. znacie jakies dobre witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece są takie odżywki do włosów, w kubeczku plastikowym, brązowe napisy na odrastanie włosów właśnie. W każdej prawie to mają więc jak spytasz to się zorientują, a jest świetne. Ja nie testowałam bo nie muszę, ale w rodzinie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozaikkaaa
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej kupowac cos co wzmoc
ni organizm od srodka.supelmenty diety na przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura chyba chodzi Ci o wax? obecnie to on ma inny skład i na wypadanie nic nie daje, ale upiększa włosy troche a skrzypowity, belissy, vitapil wszystko brałam, nic nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie lekarz...
kazał łykac takie same witaminy które łyka się w ciąży , nie wiem czy karmisz piersią , ale jeśli tak to właśnie ma związek jeśli nie dostarczasz organizmowi dostatecznej ilości to ma braki bo wszystko z pozywienia jest w mlwku dla malucha i trzeba to uzupełniac i to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie lekarz...
ja łykałam chyba falvit o ile dobrze pamiętam bo to już było jakis czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi kiedys dzialal Wax ale
juz nie dziala teraz wiem czemu nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biotyna uratuje ci
włosy bo to witamina h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej kupowac cos co wzmoc
do ;Mintaja a jak dlugo bralas te skrzypowity belissy itd?mnie wlasnie belissa pomogla kiedy bardzo wypadaly mi wlosy,ale lykalam ja przez 3 miesiace bez przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykkk
Do autorki, mialam ten sam problem po ciazy wlosy sypaly sie strasznie, urodzilam blizniaki wiec organizm po mimo faszerowanie sie wytaminami w czasie ciazy to byl wyexploatowany.. Moja babcia miala zatrucie organizmu ciaza pozamaciczna i przy duzej dawce chemii wlosy zaczely jej strasznie wypadac, jakis lekarz z powolania powiedzial zeby pila nafte oczyszczona 8 kropli 3 x dziennie i pomoze.. ja tak zarobilam i fakt pomoglo choc nie zalowalam na witaminy typu merc specjal revalid itd to pilam to i wlosy nie wypadaly.. jakis miesiac temu przeczytalam na jakims platkarskim forumze tyszkiewicz albo jakas aktorka starsza pije ta nafte dla cery i wlosow, kosztuje grosze nic nie masz do stracenia to nazwa PETROLEUM D%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie cynk, ale taki na receptę od lekarza. Bolą po nim jajniki, ale działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystor Hair jest dobry. Mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
Zadna chemia z apteki mi nie zadzialala przez lata typu minerały witaminy biotyny wcierki odzywki i DALEJ GARSCIAMI WYPADAŁY. Zmieniłam diete na naturalna plus genialny soki z sokowirowki razem: marchew + burak + pietruszka + seler + pęzek pietruszki + peczek koperku. Ten genialny sok robie codziennie i całkiem włosy przestały mi wypadac. Żywie sie wg wskazówek dr Kempisty plus Stefanii Korżawskiej oraz Ewy Górnickiej. Wszystkie te nazwiska znajdziesz na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tabletki na włosy z biotyną od Noble Health i widzę róznicę, wcześniej brałam inne to włosy w ogóle nie reagowały, miałam takie same prześwity jak przed tą całą suplementacją. Teraz jest dużo lepiej, włos jest mocniejszy, gęstszy, nie wyciągam sobie przy czesaniu tylu kłaczków co wcześniej. Tabletki zamawiałam przez ich oficjalny sklep na noblehealth.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia pielęgnacja oraz witaminy to podstawa przy regeneracji włosów. W tym sklepie https://ichemia.pl/zdrowie-i-uroda,191.html znajdziesz wszystko co będzie Ci potrzebne do tego, by zadbać o Twoje włosy. Spróbuj również zmienić szampon, ponieważ to też może mieć wpływ na Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×