Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nemesis93

stalam sie oziebla i nie potrafie sie kochac z moim facetem

Polecane posty

Gość Nemesis93

Hej. tak jak w temacie. kestem z facetem rok.stalam sie oziebla i nie mam ochoty na seks ze swoim facetem. kiedys jak zaproponowalam pewne urozmaicenie w lozku uslyszalam " juz tak kiedys mialem z kims" teraz podczas kazdego zblizenia nie potrafie sie podniecic, robie to mechanicznie.nie chce mi sie realizowac ani jego fantazji, ani swoich. w dodatku zaczelam miec problemy z osiegnieciem orgazmu. a on potrafil chamsko z tego zakpic. poza tym zauwazylam ze jak nie jestem idealnie wygolona na gladziutko to cofa reke z taka mina....odrazy. to jest normalne?.teraz unikam seksu jak tylko moge. nie wiem jak ta sytuacje rozwiazac bo z jednej strony brakuje mi dobrego seksu, a z drugiej....no nie robie sie nawet wilgotna kiedy moj facet mnie dotyka. ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet cie nie pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemesis93
ja poprostu ciagle mam w glowie jego slowa i wyobrazam sobie co to on tam jeszcze wyprawial z bylymi, zabolal mnie taki tekst bo co mnie to obchodzi ze z kims innym juz tal robil? to ze mna juz nie moze?ogolnie jest wulkan w lozku. na poczatku pial z zachwytu. po tym tekscie stalam sie "normalna" a po zarcie na temat dochodzenia to mi sie poprostu odechciewa zanim mi sie jeszcze zachce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie jak tak cie ogladam codziennie to mu sie nie dziwie tez by mi sie nie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie Ci sie, sama mam problem z przeszłoscia seksualna mojego partnera. Ja bym przestała uprawiac z nim seks, albo ostentacyjnie piescila sie przy nim wibratorem. Co z tego, ze sie z nim kochasz , jak czujesz sie upokorzona? Jak Cie przeprosi i przestanie porownywac do byłej (byłych), mozesz wowczas sie z nim kochac. Poza tym... ten odruch odrazy, kiedy masz nieogolone miejsca intymne... To głupota. Sama też bym rzucała aluzjami, ze ma włosy na d***e, a fe, albo ze przeszkadzaja Ci jego włosy na jajach i ze to OBRZYDLIWE. Zacznij go traktowac tak jak on Ciebie. Zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemesis93
noi ta przeszlosc lozkowa tez mnie troche zniecheca, i jak nieraz napomknie cos o sprawach lozkowych z bylymi tzn. z taka jedna sie poobijalem o jej kosci itp. ja mu nie sprzedaje takich opowiastek. a on jeszcze mowi ze dziwi mi sie ze sie wkurzam jak on opowiada bo on z moja przeszloscia nie ma problemu. ciekawe czy jakbym mu zaczela opowiadac z ktorym jak bylo i jakiego mial to czy dalej nie mialby problemu. ja mam troche taktu i nie opowiadam mu o tym bo wiem ze to nie jest przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemesis93 Wiesz wydaje mi sie ze powinnas postawic sprawe na ostrzu noza czyli jesli cie rania teksty o jego bylych powiedz mu ze jeszcze jeden taki tekst i sie rozstajacie. Zostala s zraniona wiec zablokowalas sie na seks z nim U kobiet droga do ich cipki wiedzie przez ichc serce czyli milosc nie czujesz sie kochana wiec nie masz ochoty na seks z nim. To czeste wsrod kobiet. Zanik wiezi emocjonalnej prowadzi do zaniku pozadania u facetow jest zazwyczaj odwrotnie zanik wiezi erotycznej prowadzi do zaniku wiezi emocjonalnej. Jesli nie poradzicie sobie z tym sami polecalbym wizyte u specjalisty seksuologa przynajmniej z 20 letnim doswiadczeniem. To koszt okolo 100 zl i muusicie sie nastwaic na kilkumiesieczna terapie cotygodniowa ale warto. Znajdujecie sie juz na rowni pochylej i rozpad waszego zwiazku to tylko kwestia czasu. Wiec albo sie zdobedziecie na ten wydatek 400 zl miesiecznie albo sie rozstancie juz teraz bo nie ma sensu rego ciagnac. Wiez erotyczna w okresie do pierwszych 2 lat jest najwieksza i tak bylo u was na poczatku Napisz czy go kochasz planujesz z nim spedzic reszte zycia i miec dzieci i jak jest z jego strony Bo moze jest tak ze Twoje cialo wysla ci sygnaly ze to nieodpowiedni facet dla ciebie na meza wiec stracilas zainteresowanie seksem. Wiec nie ma sensu tkwic w zwiazku bez przyszlosci lepiej sie rozstac przezyc zalobie po nim i poszukac kogos z kim mozesz przezyc prawdziwa milosc i spedzic reszte zycia. Nie wiem ile masz lat i czy juz jestes gotowa na tak powazny zwiazek??? Ps. Ja mam 43 lata od 20 lat w stalych 3 zwiazkach z kobietami z kilkumiesieczna przerwa po 2 zwiazku na zwiazki oparte tylko na seksie i czulosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemesis93
mam 21 lat. on troche wiecej. wczesniej bylam 5 letnim zwiazku. i nie bylo tego problemu z brakiem pozadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argon
Ja przechodzę to właśnie z moją obecną partnerką. Nie wiem co chce mi przez to powiedzieć, ale chwali się z iloma facetami iloma już nie była. Do tego jaka to ona była zakochana. Poważnie myślę żeby ją rzucić. Co sądzicie? Dla mnie to bolesne z dwóch powodów: 1. powód oczywisty ilość jej byłych facetów - dla mnie mały szok, 2. ona chyba jednak normalna nie jest, katując mnie w ten sposób, ...może być jeszcze 3 powód - mówiąc mi to chyba chce żebym to ja ją rzucił. Poważnie myślę żeby ją rzucić. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższy czas się rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argon Akiedy ostatnio uprawialiscie seks? Jak to bylo napoczatku? Ile jestescie juz razem i czy mieszkacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety problem oziębłości dotyka coraz więcej kobiet. My kobiety mamy swoje humorki, bywamy przemęczone, trapią nas różne kłopoty, problemy. Ja też tak miałam, ze nie miałam ochoty na sex z chłopakiem. Myślałam że on mnie w końcu zostawi, bo brak seksu źle na nas wpływał. Na szczęście jest kochany i razem rozwiązaliśmy mój problem i poszliśmy na wizytę do seksuologa http://www.seksuolog-warszawa.com.pl/. od tego czasu wszystko się zmieniło. Terapia nam pomogła i teraz na nowo cieszymy się sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×