Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studia podyplomowe

Studia podyplomowe

Polecane posty

Gość studia podyplomowe

Chciałam zapytać czy na podyplomówkę można iść po skończeniu już studiów licencjackich czy dopiero magisterkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghk
guzik prawda. można iść po licencjacie na podyplomówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbmhvj
musisz po prostu poszukać jakie studia podyplomowe a później zadzwonic zapoytać czy istnieje taka możliwosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia podyplomowe
No wlaśnie, studiuję język obcy i znalazłam ofertę 2-letnich studiów podyplomowych, specjalnośc tłumacz. Za parę miesięcy kończę studia magisterkie a doczytałam że aby dostać sie na tą podyplomówkę dla przyszłych tłumaczy wystarczy licencjat. Nie chciałabym nikogo obrazic, ale tak się zastanawiam czy taka podyplomówka na która mozna iśc po licencjacie nie jest jakos gorsza od takiej na którą idzie sie po mgr? Pytam bo nie wiem :( I w ogóle, można byc tłumaczem tylko po licencjacie i 2-letnich podyplomowych? Sama nie wiem co o tym pomysle myśleć... Może ktoś z was zetknął sie z czyms takim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbmhvj
niby studia skończyła a taka mało rozgarnięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyć się nie chce***
studia podyplomowe można zrobić już po licencjacie ponieważ masz już wyższe wykształcenie i dyplom licencjatai nie jest to gorsza podyplomówka bo studia podyplomowe są jednakowe dla tych po licencjacie i magisterce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia podyplomowe
To że kończę studia nie znaczy że muszę wszystko wiedzieć :P Tylko jakos nie przekonuje mnie fakt że niby można byc tłumaczem mając ledwie licencjat i 2 lata podyplomówki, hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistificateds
licencjat to nie ejst ledwie wyksztalcenie to tylko dwa lata mniej od mgr i nie ma w tym nic gorszego. Tytul mgr przeciaga sie dlatego aby przygotowac ytakich jelopow jak Ty do magisterki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia podyplomowe
To juz wolę być nazywana jełopem niz tak źle wychowana jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistificateds
zle wychowanie swiadczy o twoich wypowiedziach zwiazanych z wyksztalceniem, bo obrazasz inne osoby. Nikt nie ejst gorszy od Ciebie tylko dlatego, ze ma nizsze wyksztalcenie. Kazdy potrafi pojsc na studia tylko nie kazxy ma kase i checi. Czyli nadzwyczajna nie jestes konczac te studia i podyplomowke. Dla Twojej wiadomosci mam studia wyzsze i podyplomowe, wiec tekstem typu "zazdrosc przez Ciebie przemawia" nie blysniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia podyplomowe
Nie piszę że jestem nadzwyczajna, teksty o zazdrości nie są w moim stylu, nie zauważyłam żebym tu kogokolwiek obraziła (bo słowo "ledwie" odnosiło sie nie do studiów licencjackich jako takich, tylko do tego czy wystarczą do zawodu tłumacza) a w chyba drugim poście wyraźnie zaznaczyłam że nie chciełabym nikogo obrazić... Wyższe podyplomowe masz a czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistificateds
to samo moge odniesc do Ciebie, ja potrafię czytac miedzy wierszami . Ty natomiast nie masz zadnych umiejetnosci zapewne procz kucia by wiedza weszla do lba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studia podyplomowe
masz racje blagam o wybaczenie, jestem glupia, potrafie tylko wkuwac jak kazdy inny. Mam nadzieje, ze nikogo nie obrazilam. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam rozrywki .
Tłumaczem można być i po liceum, odpowiedz sobie sama na pytanie, jak dobrze znasz język obcy i ojczysty, czy znasz realia obu krajów, itd. Zresztą podyplomówka z języka to średni pomysł, tłumaczowi potrzebna jest raczej jakaś specjalizacja, np. medyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumaczem można zostać w każdej chwili, wszystko zależne od tego jak dobrze znasz JĘZYK OBCY. Co za róznica czy bedziesz po licencjacie, magisterce, dyplomówce czy po liceum.!? Pójdziesz do pracodawcy na rozmowę, zabłysniesz JĘZYKIEM OBCYM i Cię zatrudni, nie patrząc na to jakie masz wyksztłacenie. Bo NIE PEPIEREK ŚWIADCZY O INTELIGENCJI I ZDOLNOŚCIACH CZŁOWIEKA. Niektórych nie stać na studia a są o wiele mądrzejsi niż Ci, którzy studiują już któryś rok................ Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psph ism uw
* Skończyłeś studia magisterskie, ale masz potrzebę dalszego rozwoju? * Pracujesz lub planujesz karierę zawodową w dziedzinach związanych z ekonomią, polityką lub administracją w kontekście relacji międzynarodowych? * A może jesteś absolwentem stosunków międzynarodowych i chcesz kontynuować edukację pod okiem doskonałych specjalistów? Jeśli zastanawiasz się nad odpowiedzią na którekolwiek z wyżej postawionych pytań, poświęć nam chwilę uwagi. Może właśnie teraz decyduje się Twoja przyszłość (...) Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego ma przyjemność zaproponować nowo powstałe Podyplomowe Studia Polityki Handlowej. Założeniem twórców PSPH jest wprowadzenie studentów w teorię i praktykę międzynarodowej polityki handlowej, realizowanej w warunkach zjawisk globalizacji i wielokulturowości. Program studiów zakłada wyeksponowanie elementów ją determinujących oraz wykazanie specyfiki poszczególnych rynków i tendencji obowiązujących w krajowych gospodarkach. Podczas zajęć studenci będą mieli możliwość uzyskania lub uzupełnienia wiedzy w zakresie teorii ekonomii, polityki i administracji międzynarodowej, zarządzania, socjologicznych uwarunkowań procesów rynkowych, public relations, technik negocjacyjnych czy wreszcie przepisów prawa międzynarodowego, które stanowi fundament planowania i realizacji międzynarodowej polityki handlowej. Kolejność zajęć wykładowych została zaplanowana tak, aby poszczególne aspekty polityki handlowej były prezentowane jasno, precyzyjnie i z zachowaniem logicznej ciągłości. Przedmioty o charakterze interdyscyplinarnym zostały uzupełnione tymi o charakterze specjalistycznym - wszystko po to, aby w ciekawy sposób przekazać studentom wiedzę: szeroką, a zarazem praktyczną. Program realizowany jest w systemie dwusemestralnych studiów zaocznych. Pierwszy semestr zaczyna się w marcu 2011 r. !!! Zajęcia w semestrze letnim odbywać się będą wyłącznie w soboty (19.03, 2.04, 16.04, 7.05, 21.05, 4.06), w godzinach od 8.00 do 18.30. Absolwent uzyskuje Dyplom ukończenia Podyplomowych Studiów Polityki Handlowej. Rekrutacja trwa od 1 września 2010 r. do 15 lutego 2011 r. !!! Dokumenty można składać od 1 września 2010 r. do 15 lutego 2011 r., od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, w budynku ISM przy ul. Żurawiej 4 (IV p.), w pokoju 404. Szczegółowe informacje dotyczące kierunku, zasad rekrutacji i opłat można znaleźć pod adresem: http://pl.ism.uw.edu.pl/studia-podyplomowe/psph Wszelkie pytania proszę kierować na adres: psph@ism.uw.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia_krk
Cześć wszystkim!! Ja osobiście szczerze polecam studia podyplomowe na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Naprawdę uważam, że to opłacalna inwestycja w przyszłość. Kierunki jakie kandydaci mają do wyboru są bardzo interesujące. Wysoce wykwalifikowana kadra przekazuje studentom wiedzę przede wszystkim praktyczną- a to przecież najważniejsze!! Polecam wszystkim, którzy chcą być dobrze wykształceni!:) Studentka WSE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucka
a ja polecam studia podyplomowe na łódzkiej AHE. mają szeroką ofertę i do tego zajęcia na poziomie w fajnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith-69
A ja szukam możliwości studiowania w Tychach ... jakieś sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Oferta obejmuje ponad 60 kierunków z zakresu: zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, prawa oraz studiów specjalistycznych, realizowanych na najwyższym poziomie przez wysokiej klasy specjalistów. Center of Excellence przy ALK oferuje najlepsze w Polsce (według rankingu Financial Times) studia MBA. Akademia Leona Koźmińskiego to jedyna w Polsce uczelnia, która otrzymała potrójną akredytację najlepszych szkół biznesowych (tzw. Triple Crown, posiada ją jedynie 58 szkół na całym świecie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podyplomowe studia mają na pewno dość dużą wartość dla potencjalnych pracodawców. To już są typowo praktyczne studia, nastawione na konkretną dziedzinę. ja właśnie jestem w trakcie studiów podyplomowych na wyższej szkole bankowej - http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-podyplomowe kierunek kadry i płace. Polecam, jesli ktoś chce zdobyć konkretną wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie interesuje Instytut Studiów Podyplomowych w Tychach. Ma ktoś z was jakieś pewne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Bardzo proszę o opinie na temat Instytutu Studiów Podyplomowych w Tychach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Studia podyplomowe to doskonała inwestycja dla osób chcących podnieść kwalifikacje, a tym samym atrakcyjność swojego CV. To z myślą o Was przygotowaliśmy nabór na wychodzące ku oczekiwaniom rynku pracy, nowe kierunki. Gorąco zachęcam do zapoznania z ich pełną listą na stronie naszej uczelni http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe, a także do zadawania pytań. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek ____________________________ Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przegapilem termin, czy sprawa jest aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata  Wieczorek
Witaj, Rektutacja nie została jeszcze zamknięta. Jeśli podtrzymujesz chęć studiowania, zachęcam do zapoznania się z listą kierunków oraz warunkami przyjęć na naszą uczelnię (link w wypowiedzi powyżej). Na pewno ucieszy Cię także wiadomość, że do końca października obowiązuje promocyjna cena wpisowego, które wynosi teraz jedynie 150 zł. Serdecznie zapraszam i zachęcam do skorzystania z promocji. Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można iść po licencjacie, ja tak zrobiłam po swoich studiach, poszłam na PWSBiA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×