Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sukienka na wesele

Polecane posty

Gość gość

ide na wesele kuzyna i nie wiem na jaka sukienke sie zdecydowac. Nosze rozmiar 32 (xxs) wiec wybor ograniczony. Mam wybrana sukienke: http://www.asos.de/ASOS-PETITE-Eyelash-Exklusives-Tellerkleid-aus-Spitze/13qr53/?iid=3894593&;cid=8799&Rf-300=1878&Rf1012=4458,4457,4461&sh=0&pge=9&pgesize=36&sort=-1&clr=Blush&mporgp=L0FTT1MtUGV0aXRlL0FTT1MtUEVUSVRFLUV4Y2x1c2l2ZS1FeWVsYXNoLUxhY2UtU2thdGVyLURyZXNzL1Byb2Qv i mam pytanie czy wypada miec bezowa sukienke? Prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej wypada. Gdyby była biała, to nie bardzo, ale beżowa jak najbardziej. Sama mam swój slub w tym roku i nie obchodzi mnie kto jak się ubierze, no chyba że ktoś założyłby dlugą białą suknię, to wtedy trochę nietakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ja nie wiem czemu te dziewuchy ida na wesele niemalże z golymi tylkami,rozumiem ze sa laski,chca pokazac nogi,ale na weselu powinno być się eleganckim,nie mam na myśli jakiś galowy stroj,ale tak troszkę więcej szacunku dla siebie i gości wypada mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda jak halka albo koszulka nocna. Szału na weselu w tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesela zakłada sie sukienki co najmniej do kolan. Krótsze są ńieeleganckie. No chyba ze masz 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj tych zazdrosnych starych bab, sukienka jest jak najbardziej w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienka jest świetna, a te co krytykuja nie znają się, przecież nie każdy ma dobry gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowalam w szmateksie dwie przerobki plus 4 m tiulu i poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh nie jestem stara baba,ale jak widze na weselach panienki w sukienkach ledwo zakrywające tylek i swiecenie cipuchą to jest to niesmaczne:(a co do sukienki autorki to na kolana nie rzuca,ja bym z tych ramiączek koronkowych zrezygnowala bo daje obraz koszuli nocnej,ale zależy kto co lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszulka nocna :D Ej co się dziewczyny czepiacie, może chce znaleźć męża, nie jest to rozwiązanie eleganckie, ale praktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mało było takich par co się poznali na weselu a potem sami się chajtali:) Ni mi tez te ramiączka koronkowe jakos nie pasuja...ale ogolnie nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedzi, szukam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sukienki weselne ostatnią zakupiłam w salonie http://evita.com.pl/ mają tam dośc spory wybór a i wzory sukienek bardzo mi odpowiadaja.Co do koloru beż – spokojnie możesz iśc, oby nie w czerni ,bo to raczej nie wypada… ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×