Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LILKA89

Sukienka Sylwestrowa

Polecane posty

Gość gość
ja napiszę tak- podobają mi się te sukienki, tylko czy za 60zł można kupić coś dobrego gatunku? modelka poza tym jest bardzo zgrabna, a zdjęcie pewnie obrobione fotoshopem- i Ty zapewne nie będziesz się prezentować tak idealnie, poza tym podejrzewam, że będą byle jak uszyte- np. krzywe szwy, nierówny dół ja bym nie kupiła (poza tym poliester- fatalny materiał, spocisz się nawet jak nie masz problemu z poceniem, no ale większość ubrań jest teraz z poliestru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILKA89
Już teraz sama nie wiem .. jesli chodzi jak bede wygladala w tej sukience to sie nie martwie bo nie moge narzekać na figóre bardziej sie boje wlasnie tej jakosci ze wydam prawie 80 zl z przesylka a okaże sie ze to szajs ..nie ma nic ciekawego po sklepach przeważnie wszystko na jedno kopaty a jak już cos fajnego jest to 200 zl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupujesz od firmy to zawsze możesz zwrócić, tylko tracisz na przesyłce- a w porównaniu z ceną sukienki będzie to niestety dużo, tylko chyba od 25 grudnia wchodzą nowe przepisy, które nakazują zwracać też za przesyłkę- ale nie wiem, czy jak (dokładnie) to będzie działać- przecież sklepy wysyłkowe na tym będą tracić- pewnie zawyżą cenę towaru mi też się wydaje, że mimo ładnego wyglądu to szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILKA89
Nie chce dawac duzo kasy na sukienke bo wiadome ze i tak w grudniu jest mase wydatków .. Chciala bym jakas dopasowana sukienke w sumie sama nie wiem co teraz jest modne .. na allegro mi najwygodniej zamowic bo mam male dziecko i nie mam z kim zostawic by móc pojechac na jakies zakupy niestety ! Czasami nawet wpeweksie mozna kupic lepszej jakosci sukienke niz na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga i trzecia jest bardzo sexi spokojnie morzesz iśc na impreze to że cos kosztuje dużo pieniędzy nie znaczy że będzie super wykonane po za tym jeśli tylko na sylwestra to tym bardziej nie ma co inwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przyszła właśnie z allinside.pl bardzo podobna, kupiłam ją za jakieś totalne grosze i jestem bardzo zadowolona. Świetny krój, bardzo dobry materiał i co najważniejsze znakomicie leży! A przecież nie każdej dziewczynie takie pasują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza sukienka na sylwestra to uszyta ja kiedyś poprosiłam teściową by mi uszyła coś fajnego na sylwestra.Byłam w szoku gdy ją zobaczyłam miała dekolt na plecach i z przodu aż do pępka a rozporek z lewej strony aż do pasa gdy ją spytałam jaką bieliznę mam do niej ubrać odpowiedziała a po co ci bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankax25
szyte kreacje są najlepsze można dobrze dopasować wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała czarna zawsze się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za informację o tym sklepie allinside.pl! Jestem oczarowana wyborem sukienek! Chyba zakupię tam coś na karnawał ;) 8 $ za sukienkę, która jest nowa to bezcen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też tam chętnie zajrzę, skoro tak polecacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pierwsza sukienke masz na allside.pl za $10.51. Ja ja kiedys mialam i nie jestem zadowolona, dziwnie lezy i material byle jaki. Trzecia sukienka lezy super i material tez nie jest zly tylko troszke cienki (na zdjeciu tego nie widac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam taką sukienkę na sylwestra i byłam bardzo zadowolona. Świetnie się w niej bawiłam do białego rana ;) https://www.lejdi-sklep.pl/p6574,cekinowa-suknia-na-sylwestra-suknia-na-karnawal-sukienka-na-studniowke-suknie-wieczorowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz swój wymarzony produkt i nie wiesz gdzie go kupić najtaniej? Polecam serwis CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To genialna porównywarka cenowa. Umożliwia przeglądanie ofert pod kątem najlepszej ceny. A to wszystko bez wychodzenia z domu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, jaki masz styl, bo to Ty masz się dobrze czuć w tym, co masz na sobie. ;-) Druga sprawa to miejsce, w którym odbywa się sylwester. Ja w tym roku spędzam u znajomych na domówce, więc szukam czegoś skromniejszego. Zobacz sobie jeszcze sukienki na PasujeMi.pl -> https://pasujemi.pl/ubrania/sukienki Mają dużo perełek. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Po najlepsze sukienki warto udać się na stronę http://www.cozacena.pl/sukienki Tam znajdziesz mnóstwo modnych modeli dla kobiet o różnych gustach, a do tego porównasz sobie oferty i kupisz najtaniej. Szybko, tanio i wygodnie, bo z własnej kanapy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×