Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknia dla mamy

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie. Za 2 miesiące ślub córki a ja nadal mam problem w czym powinnam być ubrana. Sukienka jest szyta taka w stylu lat 50, kolor to taka kawa z mlekiem bez kawy, jasny beż, krem......no coś takiego. Oczywiście kolor wybierała sama córka bo ja wybrałabym w szarościach. Pytanie jakie dodatki typu buty,torebka, coś na szyję. Do tak neutralnego koloru sukienki właściwie połączyć wszystko ale nie w przypadku ślubu własnej córki. Więc bardzo proszę o sensowna podpowiedz. Taki temat może przydać się tez innym mama szukających inspiracji czy porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama nowożeńców musi wyglądać również dostojnie. Jeśli sukienka jest prosta to tym bardziej biżuteria powinna podkreślić odświętność stroju. Dojrzałe kobiety mogą pozwolić sobie na ozdobne naszyjniki. Raczej odradzam bransoletki, niezbyt wygodne w czasie tańca. Piękne wzory naszyjników link: http://www.artsrebro.pl/sklep/naszyjnik-nefretete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do beżu tak naprawdę wszystko pasuje. Ja osobiście postawiłabym na jakiś odważy kolor dodatków: czerwień, róż - fuksja lub szmaragd. Buty, torebka, korale, kolczyki, szal. Ewentualnie zawsze pasujące perły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna ta biżuteria z linka ale jak dla mnie odrobinę za droga. Wiem, ze do tak jasnego koloru sukni można poszaleć kolorem ale czy koniecznie w tak uroczystym dniu? Z drugiej strony wybrać całość w jasnych stonowanych kolorach czy to nie będzie za mdłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tez byc w bezach - kremach, do tego efektowny naszyjnik, szal w tonacji . Odcienie od bezu do pudrowego rózu. Zalezy, jaka masz figure, kolor włosów karnację,czy trzeba cos zaslonic ( ja zaslonie szalem:). Pamietaj,zeby sukienka ladnie wygladala w tańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×