Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Synu Marnotrawny nadal uważasz że metalu nie słucha nikt dorosły?

Polecane posty

Gość gość
widzisz przekaz podprogowy w tych koncertach? sa tacy co widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chce tylko, żebyś przyznał sie że gadasz bzdury :) Daj mi tą satysfakcje, że wygrałam, pokonałam cie, pociełam na kawałki metalowym mieczem a szczątki poćwiartowałam toporem obusiecznym i nakarmiłam szczątkami świnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewcze 3/4 facetow nie przyzna sie ze gada bzdury nawet na madejowym lozu, nie za wiele wymagasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum to wirtualne pole bitwy, ja tu walcze dla białych bogów by zwyciężać, niczym Walkirie, córy Odyna ze swoimi włóczniami i tarczami, tak jak tu walcze o honor metalu w wirtualnej zbroi jaką jest moja wiara w bogów metalu, których spotkałam w grze Brutal Legend, której nie znacie, gdyż gracie tylko w jakieś głupie Need For Speed i inne takie, i wirtualnym mieczem jakim jest moja upjerdliwośc,natarczywośc i monotematyczność :) nie shańbie sie słuchaniem wrogiej muzyki, będe czysta niczym Brunhilda gdy służyła Odynowi, zanim poznała nieustraszonego Sygurda i pokonam Ciebie i wszystkich innych, jeszcze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy jesteś Kamilką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od niechcianego chrztu, który mnie na stałe wpisał w grono wyznawców zbryzganego krwią nazareńskiego bękarta :) Albo i nie, imie nadaje sie chyba zaraz po urodzeniu, w jakimś urzędzie... Od bardzo dawna jestem Kamilą w kazdym razie :) Jesli chcecie zdrabniać to Kamilka a nie Kami :-o Fu nie cierpie większości zdrobnień tego imienia, jest jeszcze Kama, lilka, ja pieprze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak lubię Twoje tematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal a to jest muzyka? :D Na budowie też tak grają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×