Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sytuacja w kinie, co o tym myślicie bo ja się załamałam

Polecane posty

Gość gość

Proszę o szczere odpowiedzi- mój narzeczony mówi, że przesadzam ale jakoś nie mogę przestać o tym myśleć i trochę nie chce mi się w to wierzyć. Kino, film dokumentalny. Sala wypełniona osobami których średnia wieku wynosi ok. 35-40 lat. Scena pokazująca wiejskie gospodarstwo do którego przyjeżdża weterynarz. Kobieta przygotowuje krowę do badania, wiąże jej rogi sznurem. Lekarz podwija rękaw i wkłada krowie rękę do o***tu. Zwierze próbuje się wyrwać, szarpie się, jest niespokojne. Widać, że badanie jest dla krowy nieprzyjemne. Reakcja publiczności na powyższą scenę- śmiech. Czy to ze mną jest coś nie tak czy z tym światem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne badanie czy krowa jest zapłodniona. Włożył jej rękę w cipke a nie o***t. Mogło to komicznie wyglądać a taka czynność krowy nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIem, że normalne badanie ale krowa wyglądała na przestraszoną i umęczoną. Rozumiem, żeby na sali były dzieci a nie dorośli ludzie wybierający się na film dokumentalny. Zastanawiam czy gdyby na ekranie było podobne badanie na człowieku (na ten przykład w poszukiwaniu ukrytych narkotyków) też by się tak śmiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z toba prostota przylezla-udaja wielkich kinomanow ahhah rzeczywiscie smiesczne na liscie shindlera jak biegaliz fujarami tez sie smieli ludzie ok 40 wiec nie wymagaj za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porazka-wies w ludziach prostactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi. Cieszę się, że są wśród Was osoby które mają podobne zdanie do mojego oraz empatię dla żywych stworzeń. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz swojemu
Narzaczonemu żeby tak zrobił tobie. Ale bedzie hardkor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×