Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

radek123321

szkoda mi feministek

Polecane posty

mi nie szkoda lewaków, sorry, a są takie, bo tata bił, albo się z facetami nie układa, ale można jakoś inaczej sobie z tym radzić niż powiększać szeregi lewactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, feministka nie jest tożsama z lewactwem ja popieram wiele postulatów feministek, a nie bardzo jestem lewaczką. W większości popieram prawicę, tylko w kwestiach obyczajowych moje poglądy bardziej pasują do lewicy, ale nie mieszałabym za bardzo do tego takich kwestii niektóre rzeczy, o których głośno się mówi, dyskryminacja kobiet to fakt i powinno się z tym coś robić ale jak ktoś ma wyprany mózg i podsuwa mu się pod nic nie widzące oczy tylko te skrajne feministki robiące afery o byle co, a jemu wygodnie wierzyć w to, że każda feministka albo popierająca jakieś jego założenia to oszołomka, to proszę bardzo, to jest naoczny przykład tego, jak rodzą się stereotypy i uprzedzenia BTW polecam stronę everydaysexism.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki znaczy jakie? Świadome swojej wartości? Niepozwalające wchodzić sobie na głowę? Walczące o prawa człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie broken to w ogóle nie jest poważne, no cero. Gratuluję inteligentnego i samodzielnego myślenia:) aj, owieczki karnie się słuchają propagandy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O powinna być taka propaganda, że wszyscy fajni dla mnie mężczyźni powinni mnie przytulać:( i przyciskać do ściany:) love patriarchat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię facetów :D ale nie każdego zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, a mi szkoda Ciebie. jestem szczęśliwa, w udanym związku, mam wspaniałych rodziców, fajne przyjaciółki...jest czego współczuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won do swojego faceta robić mu już śniadanie broken :P bo nie zdążysz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won do nadstawiania tyłka i rodzenia dzieci, broken ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz czesciej odnosze wrazenie, ze broken to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D tak, idiotko, bo jak ktoś widzi, że feminazishit to raczej nie kobieta, to od razu facet:D D :D won lewactwo piertolone:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sama jesteś "lewactwem", tatuś nie kochał, mamusia olewała, nabawiłaś się jakichś zaburzeń emocjonalnym i wciskasz wszystkim, że jesteś aseksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...cycki spore mam więc kobietą jestem, tyłek fajny też więc nadal kobietą, wąsów nie mam więc nadal kobietą, a że przy okazji feministką to znaczy że kobietą świadomą i pewną siebie...a przyjaciółki też fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak ktos nie umie logicznie myśleć i każdą potencjalną albo feministkę zwyzywa od feminazistek, to to często jest facet :D. Ale dziewczyny też tak czasem robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...cycki spore mam więc kobietą jestem, tyłek fajny też więc nadal kobietą, wąsów nie mam więc nadal kobietą, a że przy okazji feministką to znaczy że kobietą świadomą i pewną siebie...a przyjaciółki też fajne... x fuj:O opis feminichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poważnie mówię - idź na kolanach błagać żeby cię jakiś chciał, usta na kłódkę, seks kiedy będzie chciał, obiad na zawołanie i gromadka dzieci. No, już cię nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie, to są jeszcze takie, które same nie potrafiły czegoś osiągnąć, np. jakiegoś stanowiska i zwalają na płeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken, ty to jednak pokopana jesteś ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spadaj takiego szukać, hipokrytko pieprzona. :D albo przeloguj się na "heloiza" i zacznij o dzieciach marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie ze was nie-feministki faceci tez nie traktują poważnie ? Tylko jak d**y do p********* i darmowa opiekę , Myślicie ze was szanują ahahahaaaahaaa Dobry żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×