Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carolaya

SZKOLENIE Z ZAKRESU UMIEJĘTNOŚCI AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY

Polecane posty

Gość carolaya

SZKOLENIE Z ZAKRESU UMIEJĘTNOŚCI AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY Czy ktoras tu z obecnych osob byla na takim szkoleniu ? Jak wygladaja poszczegulne dni szkolenia ? Jak wyglada 3 tydz szkolenia ? Czy w tym 3 tyg ktory jest jak poszukiwanie pracy to trzeba sie " rozliczac" z Urzedem gdzie sie bylo w celu szukania pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek z Zawoi
Zamiast tracić czas na pochlastany i nikomu niepotrzebny kurs idź i poszukaj pracy , bo po tym kursie to g.... będziesz i tak wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafee latte
Bylam na takim kursie. Kurs,ktory zorganizowano aby wykladowcy mogi zarobic. Bardziej badziewnego kursu nie widzilam. Szkoda czasu,bo to co na nim wykladaja,kazdy wie w dzieisjszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek z Zawoi
Dokładnie tak jest. Tak samo jak z Urzędami Pracy , są głównie po to , aby znajomi aktualnie panujących politykierów mieli etaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolaya
W mojej miescinie i okolicach ciezko jest cos znalezc. Chcialam isc na staz, kursy ale najpierw wg UP musze ukonczyc to szkolenie. Napiszcie mi co robiliscie na tych szkoleniach, co mowili czy byly jakies wspolne rozmowy? CO z 3 tyg? Trzeba sie jakos z niego rozliczyc, zbierac jakies podpisy z rozmow kwalifikacyjnych? Oni wybieraja potencjalnych pracodawcow czy my sami? Slyszalalm ze za takie szkolenie mozna dostac pare groszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolaya
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka****8
moja mama (lat 52 ) uczestniczyla w takim szkoleniu, na prawde gowno warte, strata czasu!!!!!!!! Zajecia od 8 do 11 miała i jak opowiadala to dloswnie pierdoly!!!! a raczej ta pani co prowadzila szkolenie podawala przyklady z zycie wziete i tez ludzie z kursu opowiadali o swoich doswiadczeniach itp bylo tez jak pisac Cv, jak sie ubrac na rozmowe o prace, o co pytaja na romowach, no totalne gowno wg mnie. a w 3 tygodniu nigdzie nie musiala chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietkakaletak
ja tez byłam na takim kursie i miło go wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek z małym członkiem
ja tesz byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolaya
To skoro kazdy byl to moze rozwinie swoja wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mate45
a moze ktos mi powie ile za ten kurs dostaje sie PLN bo ja juz jestep po kursie ale kasa dopiero pod koniec miesiaca i nikt z mojej grupy nie wie jaka suma nas wynagradza :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde mowiac przerobilam kilka szkolen z UP.w tym o aktywnym poszukiwaniu pracy. 2 tyg trwało szkolenie, łącznie 80 godz, stacjonarnie. duzo wiedzy ale nadmienionej po kawałku, nic praktycznego np jak załozyc biznes w sieci np sklep internetowy.Szukałam na własną rękę i tarfiłam na stronkę z ciekawa oferta szkolen dla szukajacych pracy www.julamedia.pl Teraz za zapis do newslettera 50 % rabatu na 2 szkolenie. Rewelka te szkolenia. W sieci mozna zanlezc duzo porad, przykladow ale nic nie zastapi kompleksowego szkolenia.Takie jest moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie znaleźć dobrą pracę? Słyszałem, że teraz rekrutuje grupa fast-group :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJJJTOR
MÓJ UP DOSTAŁ 2 MLN NA POMOC DLA BEZROBOTNYCH.WIĘC PODZIELQ SIE KOLESIOSTWO.DO TEGO KARZĄ MI CHODZIĆ I DOSTAĆ PAPIERY ZE JESTEM DEBILEM.----O PANIE BOŻE SPRAW W TYM KRAJU WOJNĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia333
cześć szkoenie bhp możesz odbyć tutaj http://krajowy.biz/firma,diamond-przedsiebiorstwo-handlowo-uslugowe-halina-mrozinska . Sama tam robiłam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim należy robić odpowiednie szkolenia zawodowe i wtedy to przynosi efekty. Na tych szkoleniach mocno pracujecie, rozwijacie się, angazujecie i wtedy to przyniesie wam jakieś efekty. Ale wiadomo, że przecież niczego z dnia na dzień nie zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii ciekawych szkoleń tego typu na pewno z pomocą przyjdzie Wam http://fundacja-avenhansen.pl/ . Myślę, że warto zainteresować się ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×