Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakowiankanka

Szukam pani ktora zrobi makijaz slubny- Kraków

Polecane posty

Gość krakowiankanka

Szukam kogos kto potrafi zrobic ładny i delikatny makijaz ślubny. Chce zeby taka osoba przyjechala do mnie do domu i umalowala mnie zaraz po moim powrocie od fryzjera a przed wlozeniem sukni. Chodzi mi tylko o makijaz bez zadnych dodatków typu regulacja brwi i bez robienia paznokci ( to wszystko zalatwie dzien przed slubem) Szukam kogos kto zrobi to tanio ale dobrze. Niestety mam złe wspomnienia po ostatniej takiej "pani" która malowala mnie na sylwestra. na twarzy mialam wtedy maske. Chodzi o to zeby makijaz byl delikatny i podkreslal co ma podkreslic a tuszowal to co niezbyt dobre na twarzy. Jesli jest tu ktos z Krakowa kto czuje sie na silach wykonac taki makijaz bardzo prosze zeby sie odezwal. Niechodzi mi o szkoly i dyplomy, chodzi o sprawne i estetyczne wykonanie makijazu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka886
Oj to sprawdź sobie ofertę Pani Ewy - http://szajnar.pl/ malowała moją koleżankę na ślub i wyglądała przepięknie,tak dobrała jej makijaż że wyglądała pięknie, naturalnie a nie jak wymalowana lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka0027
Polecam Ci Black Pearl, robiłam tam makijaż ślubny rok temu, wcześniej z ich uslug korzystala moja przyjaciolka i obie bylysmy bardzo zadowolone. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie, ładnie, naturalnie i w calkiem sensownej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek zalozony tylko po to zeby zrobić autoreklamę? Nikt normalny nie szuka na kafe makijażystki. Co za problem w pisać w google makijaż slubny krakow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macielski
W salonie Szymona Kaczmarzyka w zeszły weekend robiłam makijaż. Wiadomo jak jest tego dnia... ale akurat makijaż miałam zrobiony na czas, bez żadnych wpadek. Moim zdaniem wyglądałam pięknie, wszystko się super utrzymało, a właśnie o taki efekt chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceglana 12/66, miła starsza pani, kosmetyki niektóre przeterminowane, ale ogólnie spoko. tylko 200 zł za make up, po wszystkim leczyłam się u dermatologa tylko 3 miesiące :) no ale co tam krosty, grunt, że tanio i make up ładny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą kosmetyczke maja w Black Pearl, co prawda robiłam u nich makijaż na studniówkę, ale to chyba nie ma znaczenia. Był bardzo naturalny i trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka8912
Ja zato w Black Pearl robulam makijaż ślubny i polecam z calego serca, wcześniej by lam na probnych w innych salonach i wszystkie przy tym wymiekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mnie makijaż robiła Kasia Łyko, był sliczny, dopasowany do mnie, delikatny ale podkreślający co trzeba. NIe wiem czy ma w ofercie dojazd do klienta, trzeba by zapytac: http://www.urody.org/ Polecam ja serdecznie, poza wszystkim to miła i serdeczna kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez swoj slubny robilam w blak pearl i rowniez bylam zadowolona. Egladalam ladnie i naturalnie, bez centymetrowej warstwy tapety na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci sprawdzenie tego salonu http://purediamond.pl/ Maluję się tam na wszystkie większe okazje, a też nie lubię mocnego makeupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Black Pearl, sama robilam tam makijaz slubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam wspominany wcześniej Pure Diamond. Pani bardzo fajnie dopasowała makijaż do mojego typu urody i sukienki. Czułam się w nim ekstra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona_panna_mloda
Polecam Black Pearl, pani kosmetyczka zrobila mi sliczny, naturalny makijaz, który byl bardzo trwaly, przetrwal cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polece Black Pearl, pani kosmetyczka zrobiła mi śliczny makijaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za Waszą radą umówiłam się na makijaż próbny do pani Marty z Pure Diamond i jestem w 100% zadowolona. Bardzo fajna atmosfera, pani pracuje na świetnych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×