Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joasia88

Tani Outlet

Polecane posty

Witam robił ktoś zakupy na stronie tanioutlet.eu ? Bo rozglądam się już powoli za prezentami na święta dla męża i syna a mają tam naprawdę ciekawe ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata8989
Tak, ja kupiłam u nich kilka dni temu maszynke do golenia philipsa za około tysiąc złoty i dziś właśnie ją otrzymałam.. Jestem strasznie zadwolona i polecam innym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_S76
Ja tam wczoraj wczoraj kupiłam lodówkę whirlpoola. Teraz czakam na dostawę. Ciekawe czy mi wniosą ją na 2 piętro. Wie ktoś jak jest z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_P72
Ja kupiłam telewizor i mi wnieśli do mieszkania więc raczej lodówkę by też wnieśli bo telewizor to ja kupiłam 48 cali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata8989
Przepraszam, nie maszynka, depilator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata8989
Już po testach sprzętu :) W 100% sprawny :) Nóżki gładkie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena_S76
Lodówka przyjechała. Kurier był z pomocnikiem i wnieśli mi ją na drugie piętro. Teraz tylko zadzwonić po kogoś, kto wyniesie starą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro999
Zaryzykowałem. Zamówiłem telewizor za 1400zł. Mam nadzieję, że dojdzie i będzie sprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłem u nich zakupy w piątek. Do dzisiaj nic nie doszło. Czekam na paczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuuulka
Do gość Dziwne że nic nie przyszło bo ja kupiłam w niedziele i dziś dotarło. Poproś ich o numer paczki, może kurier/listonosz nie zostawił awizo.. Towar ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekKurka
Kupiłem, zapłaciłem, otrzymałem. Więc jest ok sklep. Jedyny minus to słaby kontakt z nimi;/ Ciężko się dodzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiernica
Widze że prawdą jest co ludzie tu piszą, chciałam kupic lodówke side by side u nich ale kurcze nie moge sie dodzwonić a chciałam zapytać jak to jest z transportem.. to jest strasznie duży gabaryt a nie mam nikogo kto pomoże kurierowi wnieść ją do domu.. Boje się kupić bo co ja zrobie jak kurier przywiezie i zostawi lodówke pod klatką? Wie ktoś jak sie z nimi skontaktować? Bo cenowo wychodzi około 200 zł taniej niż u innych sprzedawców a może uda sie załatwić transport wraz z wniesieniem.. Pomóżcie bo dziś dzwoniłam już chyba 5 razy i nikt nie odebrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekKurka
--do cukiernica Ja też do nich dzwoniłem kilka razy jak nie kilkanaście i nikt nie odebrał.. wysłałem maila z prośbą o kontakt podałem numer i po jakimś czasie zadzwonili do mnie. Przeprosili za brak kontaktu podali kod do darmowej wysyłki obiecali że wszystko załatwią ekpresowo i też tak było. Podejrzewam że przy takim sklepie mnóstwo mają roboty więc stad ten słaby kontakt telefoniczny. Szczerze polecam. Nie mają strasznie niskie ceny, ale te 2-3 stówy mniej to dla mnie dużo.. Napisz do nich maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka90
znajomy polecił mi ten sklep, myślicie że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullla
Ja kupiłam, i otrzymałam więc jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zakupy z piątku dotarły. Ciała chyba dał kurier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panidomu223
Kontakt słaby z nimi ale ceny fajne, kupiłam pralke i odkurzacz u nich. wkurzyło mnie jedynie brak pobraniówki.. Dopiero jak opłaciłam pierwsze zamówienie odblokowali mi konto i teraz mogę zamawiać za pobraniem. A towar jest zgodny z opisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiernica
do MarekKurka Dzięki za informacje. Udało się z nimi skontaktować przez maila. Po dokładnym sprawdzeniu sklepu, ocenach itp zdecydowałam się na zakup. Mam nadzieje że towar będzie taki jak tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costamwiem
@panidomu223 Tak na chłopski rozum to mają trochę racji. Sam bym się wkurzył jakbym wysłał komuś za pobraniem sprzęt za 1000-2000zł i czekał dwa tygodnie tylko po to, żeby się dowiedzieć, że zamawiający nie odebrał i trzeba dopłacić. Dwa tygodnie bez kasy i jeszcze dodatkowy koszt. Z drugiej strony ma się małą pewność przy zakupie w takim sklepie jeśli jest płatność tylko przelewem. Najlepiej chyba zamówić coś taniego i najzwyczajniej sprawdzić czy to nie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszS82
A powiedzcie mi tak z innej beczki. Opłaca się kupować tam ten laserowy depilator? Żona ma urodziny i nie mam pojęcia co jej kupić a jak piszecie że ten sklep to nie ściema to bym jej zamówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata8989
MariuszS82 -> Warto!!!!!:) Mam go, kupiłam i owszem kupe kasy ale warto było... :) Tym bardziej że to nie jest jednorazowa maszynka tylko maszynka na dobre kilka lat.. więc patrząc na koszt jaki wydalibysmy na maszynki i żele do golenia to wcale nie tak dużo kosztuje.. I zaoszczedza dodatkowo czas.. Wiec warto! Tak jak pisałam, u nich chyba jest najtaniej.. Wg mnie każdą kobiete zadowoli taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujacymaz
A co byscie polecily na prezent dla zony?? Mam budzet na jej urodziny ktore zbiegaja sie z rocznica slubu 1000 zl i chce jej zrobic jakas niespodzianke. Uwielbia gotowac, nienawidzi nie praktycznych prezentow.. Nie dawno sie przeprowadzilismy na swoje i nie mamy jeszcze pelnego wyposazenia.Same podstawy. Myslalem nad zmywarka tylko nie wiem czy to nie bedzie troche nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiewa
poczatkujacymaz Zmywarka to jest bardzo dobry pomysl. coraz wiecej ludzi ma ją w swoich domach. Ja myśle że warto. zwłaszcza jeżeli planujecie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdallena7
dziewczyny kupiłam u nich gofrownice.. dzisiaj otrzymałam. towar zapakowany dobrze, nie uszkodzony. Tylko zakupiłam w piatek a dziś dopiero przyszło.. Troche długo.. Reszta ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elalka01
ja tam sie dodzwonic nie moge. znajoma kupila u nich pralke eco buble, dzisiaj ja otrzymala. jest zadowolona ale tez mowila ze zero kontaktu telefonicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast taniego outletu polecam produkty prosto do producenta dzięki temu są tańsze a jakość jest niezmienna. Np. jedyny taki sklep gdzie kupisz właściwie wszystko od pędzelka przez ubrania po AGD znajdziesz na stronie: e-import.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić stronę Recea.pl z modną i nie drogą odzieżą,często u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankawawa
na ten e-import nie da sie wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam rzeczy ze strony allinside.pl. Rzeczy są nowe, nieużywane, a cena w porównaniu do innych sklepów jest bardzo niska. Ja często robię tam zakupy z których jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×