Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Blondyna.d

wakacje nad morzem - gdzie z rocznym dzieckiem? pomóżcie !

Polecane posty

planujemy w licpcu jechać na wakacje - syn będzie mieć wtedy roczek. znacie jakieś sprawdzone miejsca nad morzem? i co za rozsądną cene ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz takim spokojnym miejscem bardzo rodzinnym i ladnym jest Bialogora, polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek bedzie mial we wakacje poltora roczku i my planujemy mielno, bylismy tam dwa lata temu i jest calkiem sympatycznie, siostra nz dzieckiem byla w krynicy morskiej tez podobno niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i się zastanawiam...
ja polecam Karwię - spokojnie, piękna plaża, wszędzie blisko, dobre obiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm
no ja mysle, ze Mileno to raczej nie dla dziecka i odpoczynku rodzinnego! to raczej snobistyczna miejscowosc, na imprezki, podryw itp..dobre dla Singli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm mm
Mielno znaczy sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moja córeczka miała 9 miesięcy, pojechałam z nią do Mrzezyna Było super. Nie ma klifu, są za to zejścia dla wózków, plaża czyściutka, spokojna miejscowość, raczej dla staruszków i rodzin z maluchami. Dla mnie rewelacja. Byłam w ośrodku AGAWA - jest przystosowany do wypoczynku osób niepełnosprawnych, ma boiska i place zabaw. A poza tym - Mrzezyno jest położone w lesie sosnowym - trudno o lepszy mikroklimat dla dziecka! W zeszłym roku byłam w Nichorzu i już mi się tak nie podobało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w g rankingu Politykiz dziećmi najlepiej wypoczywać w : Krynicy Morskiej, Niechorzu , Rewalu, Helu , Dębkach, Sieniożętach,Gdańsku Sobieszowie, Sobieszowie Orle, Ustce, Jarosławcu, Rowach , Stegnie, Sztutowie, Mielnie, Mrzeżynie... A ja byłam w Krynicy Morskiej , Stegnie Jarosławcu.. każde z tych miejsc ma swój urok Krynica Morska i Stegna..mozna pozbierać bursztyny... a Jarosławiec... same kolonie mało innych turystów... wiec jak dla mnie Ok nie ma pijanych nastolatek sa swierzo wedzone ryby no i bliskaDo Słowińskiego Parku Narodowego.. moze troche chłodniejsze morze (najchłodniejsze na całym naszym wybrzeżu od srodkowej cyrkulacji) ale za to czyste no i ładne plaże szczególnie na w Parku Słowińskim.Tam mozna porzyczyc też rowery i przejechac sie na rowerkach po parku..ale to dla starszych dzieci juz. Mój szkrab też bedzie miał 8 miesięcy w lipcu i jedziemy do Rowów zarezerwowalismy niedawno domek 180 zł za dobe 4 osobowy(wybieramy sie ze znajomymi i ich córeczką) z kuchnia i łazienka postawiony w ubiegłym roku.. mam nadzieje ze pogoda bedzie sprzyjała:)) Mam nadzieję ze pomogłam I Tobie tez zycze udanych wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia29
góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałagan jsk
dziecko 4 m-ce ----Niechorze 1 i 4 m-ce ====Rewal 2 i 4m-ce ---Ostrowo bezapelacyjnie wygrywa Ostrowo.Spokój,cisza,pusta plaża,cisza o 23.W tym roku też tam pojadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna.d - OSTROWIE k.Wladyslawowa!jezdzimy tam z rodzinka co rok jest spokojnie pieknie i blisko do morza.Ceny sa niskie bo to malenka wioska ale tam znalezlismy swoje miejsce i nie szukamy innych.Polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina mama
Z rocznym dzieckiem - Łazy, z 2 i 3 latkiem też. Cisza o 23-24tej, może kilka dancingow kameralnych przy morzu, goscie - przewaznie rodzinki z dziecmi:)My z moja druga polowka przed laty zawsze Mielno, teraz kiedy mamy dzidzie juz 3 rok do Łaz, myślę, że warto, polecam tez jeden z najwiekszych osrodkow tam Centrum Fala1, maja duzo zielonego terenu, jesli chcemy spokoju i uciec od tłumu ludzi to fajna sprawa pozdrawiam razem z dzidzią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W SOBIESZEWIE JEST BARDZO
KAMERALNIE. ZERO MŁODZIEŻY, SAME RODZINY Z DZIEĆMI, DZIADKOWIE I TROCHĘ NIEMCÓW W PRZYCZEPACH. :) I DO TEGO NIE DROGO I BLIZIUTEŃKO D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W SOBIESZEWIE
DO TEGO NIE DROGO I BLIZIUTEŃKO DO GDAŃSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2
Witam Wszystkich,którzy pragną odpocząc od zgiełku miasta zapraszamy na Agroturystyke Pod Jabłoniami w Kopnicy. Miejscowosc znajduje sie 7km od Darłówka, blisko Jarosławiec i Ustka. Pokoje z łazienkami, duży ogród i cisza. Bardzo dobre połączenie z PKS. Na wszelkie pytania odpowiem pod nr 512497085 lub kaskap2@op.pl( wysle zdjecia). Cena 30zł -osobodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się strasznie podoba oferta hotelu Primavera z Jastrzębiej Góry, bo jak się spędza tam rodzinne wakacje można mieć pewność, że ani dzieci, ani rodzice nie będą się nudzić i będą miło spędzać czas. Dla dzieci przewidzianych jest szereg atrakcji, jak np. kidys party, szanty, zajęcia z j. angielskim, a rodzice mogą uczestniczyć w zajęciach fitness, albo iść na wykład o tym, jak pielęgnować cerę, albo zwyczajnie iść do spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak refleks:P to jest temat sprzed 3 lat wiec autorka chyba juz wybrala miejscowosc na rodzinne wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barekczarek
Wydaje mi się,że z rocznym dzieckiem fajnie jest jechać nad morze. Dziecko nawdycha się jodu , mama zresztą też i miło spędzą czas. Są też takie ośrodki, które są nastawione na wczasy rodzinne, na przykład Primaveraspa w Jastrzębiej Górze. Czyli oprócz atrakcji dla dorosłych znajdzie się coś dal dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróżnik
Wakacje niedługo ! # Białogóra daleko do morza i Trójmiasta cisza i spokój # Cetniewo miasto połączone z Władysławowem dla młodych gwar # Chałupy tłoczno, korki, super miejsce na sporty wodne bo morze i zatoka # Chłapowo pod górkę wraca się z plaży # Dębki , pola namiotowe dla młodych # Hel koniec półwyspu, tłoczno # Jastrzębia Góra dla młodych, zejście na plażę po schodach lub strome # Karwia tloczno ale w stronę Dębek puste plaże, remont głównej drogi # Kuźnica morze i zatoka czyli zimna i ciepła woda Zatoka - Kuźnica Hallera 20 84-130 Kuźnica telefon: (58) 675 26 02 # Ostrowo wioska dla ludzi szukających spokoju Podlesie Wiankowa 15 84-105 Ostrowo telefon: (58) 674 70 63 # Rozewie wylany beton brak plaży # Sopot gwar miasta dla młodych # Tupadły połączone z Jastrzębią Górą dla młodych Władysławowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa ma kotaaaa
my wybraliśmy Rowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrowo czy Karwia?
Mam www to: www.karwia.website.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaajaaa
Polecam w Pobierowie "Pisz" dużo jedzenia, atrakcje dla dzieci i dorosłych, warunki fajne, basen kryty, cisza, spokój, blisko do plaży gdzie nie ma tyle osób co przy głównym deptaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×