Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilne i proszę o poważne odp

Ważne pytania do wszystkich Panów z kafeterii!

Polecane posty

Gość pilne i proszę o poważne odp

Mam pytania do panów z kafeterii, bardzo proszę o odpowiedzi: 1. Gdzie najbardziej lubicie spuszczać się :część ciała partnerki 2. W sexie preferujecie być: dominujący/uległy/neutralny 3. W jakiej pozycji najbardziej lubicie uprawiać sex? 4. Którą dziurkę waszej partnerki najbardziej lubicie posuwać 5. Idealny związek dla was: partnerski/ ty rządzisz lekko/ zupełnie rządzisz/ ona rządzi lekko/ ona zupełnie rządzi 6. Wasza fantazja seksualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomarańczowy
To może ja pierwszy :-p Co mi tam :-p Ale ja jestem tylko pomarańczą :-p 1.buźka-ewidentnie buźka 2.dominujący 3. Ona od tyłu 4. Usta :-p 5. Ja lekko rządzę 6. Może trójkąt z drugą laską? Albo one obie związane a ja posuwam je w dupki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie jak powyżej W sumie nawet fantazja mogłaby być taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne i proszę o poważne odp
Dzięki za dwa powyższe, nie ma tu więcej panów? Nie wierzę! Chciałabum poznać jacy jesteście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wypadam dość nudno :( 1. Najbardziej lubię kończyć w kobiecie 2. Wszystko, zależy od chęci i nastroju. 3. Raz na jeźdźca, raz na pieska, zależy od patrz pkt. 2 4. Zdecydowanie cipka 5. Po równo, są tematy w których to facet lepiej się czuje, a są sprawy gdzie to kobieta powinna podejmować decyzję. 6. Pissing... jeszcze niespełniona, ale kiedyś na pewno będzie zrealizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pissing ona na ciebie czy ty na nią? Zawsze myślalam że to taka forma poniżenia i dominacji, a w twoich odpowiedziach z tego nie wynika. Woęc jak z tym pissingiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej ona na mnie, bo w drugą stronę właśnie kojarzy mi się to z upodleniem trochę, a jak dziewczyna na faceta, to nic upokarzającego w tym nie widzę ;) kręci mnie patrzenie jak kobieta sika i nie wiem dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina12345
A ja lubie upokorzenie w sexie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina12345
Żeby mnie upokarzano bo nie napisałam. Chciałabym właśnie pissing na mnie przez faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michalina, napisz na arek007007@vip.onet.pl mamy podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Gdzie najbardziej lubicie spuszczać się :część ciała partnerki - twarz, usta, stopy, uda 2. W sexie preferujecie być: dominujący/uległy/neutralny - wsio rawno 3. W jakiej pozycji najbardziej lubicie uprawiać sex? - klasycznie, od tyłu, na jeźdźca 4. Którą dziurkę waszej partnerki najbardziej lubicie posuwać - usta 5. Idealny związek dla was: partnerski/ ty rządzisz lekko/ zupełnie rządzisz/ ona rządzi lekko/ ona zupełnie rządzi - nikt nie rządzi 6. Wasza fantazja seksualna - za dużo by opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne i proszę o poważne odp
Dzięki za powyższe i zapraszam do ankiety kolejnych panów. A może któryś z zaczernionych nicków się odważy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×