Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

węgiel ekogroszek

Polecane posty

Gość gość

Ludziska!!! mam pytanie: gdzie ja zakupię o tej porze tani ekogroszek? Zimno się zrobiło a ja jak zwykle zostawiłam wszystko na ostatnią chwilę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniopal.pl 589 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj firma Smart Trans ma teraz promocję do końca listopada na ekogroszek, u nich się opłaca bo mają wysokokaloryczny węgiel. Jakbyś był zainteresowany to proszę numer: 503 352 341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dswww
Piec na ekogroszek to naprawdę świetna sprawa. Ja spalam ekogroszek Energoret i jestem bardzo zadowolony. Zostaje po nim bardzo mało popiołu, nie smoli i nie niszczy całego układu, a do tego jest bardzo kaloryczny. Polecam każdemu kto szuka sprawdzonego węgla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sprawdzić http://weglosmyk.pl/. Ja zamawiam od nich węgiel i nie było nigdy żadnego problemu. Ceny również mają świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można jeszcze prościej i szybciej składając ogłoszenie na stronie www.gielda-paliw.com tam bezpłatnie otrzymujemy oferty od wielu dostawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnią się te ekogroszki od siebie. Ja w zeszłym roku zamawiałem inny opał niż przez ostatnie kilka lat i różnica była bardzo na plus. Lepiej się spalał, rzeczywiśćie w pełni mi piec ten groszek wykorzystywał, tego popiołu to zostawało dosłownie symbolicznie. Ekogroszek jest ze strony https://dobry-ekogroszek.pl/. Fajna firma, ze sprawną tanią wysyłką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za ekogroszkiem wysokiej jakości to polecam wam zgłosić się do firmy www.weglosmyk.pl Ogrzewam się węglem od nich już od dawna i jestem bardzo zadowolona z jego jakości oraz ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipMs
Ja również na ten moment stawiam na ekogroszek, ponieważ wybierając porządnego dostawcę w wysokiej jakości opałem można naprawdę sporo zaoszczędzić nie tylko pieniądze na materiale ale również warto wspomnieć o stanie kotła czy też przewodów kominowych, dzięki zmniejszonej ilości popiołu i zanieczyszczeń jakie mogą się w nim znajdować. Od tego roku stawiamy wyłącznie na hurtownię https://kgmhurtowniaopalu.pl/ i mogę ich śmiało polecić. Świetne parametry w zakresie wartości opałowej, niska wilgotność i do tego niewielkie ilości generowanego popiołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiek

Widzę, że powyżej same opinie od sprzedawców, którym brakuje dobrych opinii, bo mają beznadziejny węgiel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istra

Dobry węgiel najlepiej taki prosto z kopalni. Każde magazynowanie niewiadomo w jakich warunkach pogorsza kalorycznośc. Ja biorę z firmy Sobianek - właśnie brany z kopalni i pakowany, certyfikowany co sie potwierdza po otwarciu worka. Rzadko zdarzaja się kamieniei nie trafiłem jeszcze na jakis mokry. Zawsze świetnie sie palił i dawał małą ilosc popiołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ekogroszek jest chyba najczęściej wybieranym opałem. Warto rozejrzeć się za zaufanym dostawcą tego węgla. Ja osobiście mogę wam polecić firmę  www.weglosmyk.pl Na sprzedawanym przez nich opale można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc91

my osobiście kupujemy od www.matertrans.com i nie mamy żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mereee

Ja palę kolumbijskim ekogroszkiem. To najtańszy sposób na ogrzanie domu, dlatego mi bardzo odpowiada. Ekogroszek kupuję w Multi z Cieszyna www.multiwegiel.pl/ wysoka jakość za bardzo dobra cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×