Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele pod namiotem

Polecane posty

Gość gość

witam a ja z kolei zastanawiam sie, jak to jest w przypadku tych wesel pod namiotem, jak to zorganizować? Czy naprawde sprawdza się w razie gdyby padało? no i jak z owadami, czy to w miare skutecznie działa ochronnie przed nimi - wiadomo, jedzenie, ciasta na stołach przyciągają.. raczej pytanie do tych, które maja obecność na takim weselu za sobą. Planujemy z mężem tak zaaranżować nasze wesele w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno na takim weselu byłam. Ale pod namiotem była tylko uroczystość zaślubin, a całe wesele w domu weselnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na takim weselu ale to było w górach przy hotelu stoły przepiękne na dworze ale po jedzenie wchodziło się do części z drewna był tylko szwedzki stół. W ten dzień było upalnie i część gości przebrało się w typowo letnie rzeczy typu spodenki - strasznie mi sie to nie podobało. Wesele było w czechach więc troche różniło sie od polskiego. Sama marzyłam o weselu pod namiotem ale gdy będzie brzydka pogoda wesele moze okazac się klapa, zdecydowaliśmy się na tradycyjne na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kiedys bylam na weselu pod namiotem,ale okazalo sie to totalnym niewypałem, bo nagle sie popsula pogoda, padało i bylo zimno... i jakos tak humory troche przez to osłabły. Od tamtego momentu postanowilam,ze moje wesele na pewno bedzie w normalnej sali, a jesli bede musiala oszczedzać to po prostu zminimalizuje liczbe gosci i wynajmę jakąs niewielką salkę, taką jak np. w http://www.zakatek-smaku.pl/ jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesele pod namiotem to znakomity pomysł. :) Znajomi takie niedawno zorganizowali - klimat był znakomity. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Wynajmowali ten namiot z http://www.namiotyhalowe.pl/ . Można dużo zaoszczędzić, a to zawsze coś nowego i ciekawego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×