Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SzarotkaAlpejska

Widziałam wilka.

Polecane posty

Gość SzarotkaAlpejska

Cudo! Stalowe barki, oczy wampira, usta poety. Prawdziwy król pod górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tyś widziała wilka futrzaka, takiego no wiesz... co wyje do księżyca i błąka się po lasach, górach... ale trzyma się z daleka od bacówki naszego wilka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutki w miasteczku
czy to prawda, że wilk jest małym, łysiejącym kurduplem w okularach jak dno od kufla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do SzarotkaAlpejska Szarotka nie badz taka niesmiala dawaj stalego nicka piekny kobiecy seksowny avatar i odwiedz Wilka na: " Wspolnota Polska Nocy Kupały3" Wilk jak wszyscy miezczyzni jest wzrokowcem i takie kobiety najlepiej zapamietuje na ERO:) Wilk nie szuka kobiety na ERO ale znajde ci jakiegos fajnego Gorala Bieszczadzkiego idealny na meza:) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzarotkaAlpejska
Męża to ja mam, drogi Góralu. Płomieni mi brak, płomieni i wilczego warknięcia. Pomyśle nad stałym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, że nikt się nie wypowie kto widział wilka i że żadnej więzi on tu nie ma z nikim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiesNaWilki
Wilk ma ciepłe pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Sami głupole stwarzacie legendę tymi tematami. Podoba mi się, że Wilk stworzył taką postać, która rodzi kontrowersje. Jest jak Yeti, wszyscy o nim słyszeli, ale nikt go nie widział. Sami resztę dopowiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk ma wiele wielbicielek na mailu. Poza privem wstydzą się górala i nikt ich jeszcze nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi podobają się akcje Wilka jak ta wczoraj. Jest się z czego pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzarotkaAlpejska
Zaraz zaraz. Nikt tu (poza głupolami) nie tworzy mitologii. Hardość Wilka autentycznie mnie pociąga. Jest nieugięty i twardy. Ciekawe czy tylko jego duch ma te cechy ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Inessa Wilk to nie legenda czy Yeti naprawde taki jestem niczego nie udaje na ERO i ma w dupie czy to komus odpowiada czynie:) Kazdy moze sie spotkac z Wilkiem w realu i sam sprawdzic jaki jest Wilk:) Jak Ty chesz poznac Wilka osobiscie bez podtekstow erotycz\nych jako kumpla to pisz na maila masz wstopce i sie spotkamy:) Jak mozesz tylkoi znajdz obok swojego miasta Bacowke wtakim klimacie jak wklejam na WPNK3 gdzies w dzikim lesie ale tak zeby bylo ci latwo dojechac przyjade na 4 dni w fajne miejsce wpadniesz na kawe albo cos mocniejszego i pogadamy przy kominku i poznasz Wilka osobiscie:) Wez ze soba swojego Holendra wezme go do lasu i wytlumacze mu ze czas na dzieci i albo sie decyduje na 3 i nie sciemnia albo niech nie zawraca dupy fajnej polskiej dziewczynie bo chetnych na jego miejsce znajdziemy bez problemu:) Wiesz ze nie zartuje:) Na tyle Wilka chyba poznalas:) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk niedługo wszystkim na ero będzie szukał żon/mężów :-o Może załóż wilku agencję matrymonialną "Bacówka Polska Noc Kupały"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam gościa polubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk to mitoman onanista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej juz magnat i organista. Chlop, ze aż suty wykręca. Innym chlopom. Na polanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, że nie żartujesz i pamiętam, że w każdej chwili możemy się spotkać oraz pogadać prywatnie. I biorę to pod uwagę. Ale musiałabym związać Holendra, zakneblować i ukryć w bagażniku, bo jest po męsku dumny, butny i zazdrosny. Jego ego by tego nie zniosło. To silna osobowość. ;) Albo rzucić... ;) Sam widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnej ci/pa ocieka na wilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabijacie się z wilka, a prawda jest taka, że jako jedyny (lub jeden z nielicznych) nie nagina się. I to jest właśnie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagina innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nagina tylko przegina hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilka ma krzywe prącie. Spr&ptw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co wilk ma krzywe za to zastanawiajaca jest jego milosc do wypisywania albo nie dajacych sie czytac elaboratow, albo popada w depresje i wtedy sle tylko jedna literke to musi byc jakis bug w systemie operacyjnym zawiesza sie?? a i uprasza sie szanownego programiste systemu o rozszerzenia slownika chyba ze to sprzetowe to wtedy sorry, serwer siada, bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten człowiek robi coś jeszcze poza pisaniem na forach? Gdybyś napisała, że widziałaś jak wilk sra albo posuwa jakąś małolatę byłaby to prawdziwa sensacja. Ale on chyba przesiaduje 16h/24 w pampersie przed kompem bawiąc się przy tym swoim małym fajfusem, którego nie chce publicznie pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złapałem wilka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×