Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widziałyście ten filmik jak niania się znęca?

Polecane posty

Gość gość

bo mnie to przeraziło... sama mam nianię, ale taką nie obcą tylko z polecenia, znam ją od dłuższego czasu, wczesniej normalnie pracowała i opiekowała się innymi dziećmi, mała jak ją rano widzi to wyciąga rączki, śmieje się, leci do drzwi..... mam się czym martwić czy sobie wkręcam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaz ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatłuklabym szmatę masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko! nie widzialam go wczesniej! az nie chce myslec co ona tej malutkiej zrobila jak juz kamera nie widziala :( dobrze, ze jest zatrzymana ale ja bym jej dala wiecej kary!! mogla zabic to dziecko. sama bylam niania w wieku 17 lat w wakacje i opiekowalam sie mala jakby to byla moja coreczka - pilnowalam zeby nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O losie przezywacie jak p******e jakiegos dzieciaka z Ugandy . Gdyby ta niania u bialego dziecka pilnowala to wiadome - kula w leb za takie cos , a tak malpa malpe potarmosila i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka123
19. 30-> kretyn a myślicie, że to sie nie zdarza w Polsce? Założę się, że tak, tyle, że nikt tego nie nagrywa. W niektórych żłobkach to samo...no niestety, my sami jako rodzice nie mamy cierpliwosci do własnych dzieci, a co mówiąc do obcych...i efekt takiej "opieki " jest właśnie zatrważający. ale z tego co czytałam została ukarana i postawiono jej zarzut usiłowania zabójstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne te idiotki co się unoszą w komentarzach na tej stronie. Uważają sie za lepsze od tej baby, recytując polowe słownika łaciny. co za żenada. ja gdybym miala dzieci to bym sie chamowala przed takim słownictwem nawet w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×