Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widzieliście to dziwadło w top model

Polecane posty

Gość gość

to niby facet niby dziewczyny ? I takie "osoby" promuje TVN :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze to dziewczyna a to chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na moj gust to ona ma coś z hormonami. Szkoda, że nie zainteresował się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz wkleić jego zdjecie albo dać na niego namiary? bo ciagle o nim słysze ale go nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słysząc jego głos świadczy o tym że jest eunuchem, czyli niedorozwój jąder a co za tym idzie nie produkuje hormonu męskiego testosteronu w w wyniku czego przypomina kobietę czyli choroba w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie ten chłopak jest uroczy i piękny. Ma kobiecą urodę, to prawda, ale jest niesamowity, strasznie mi się podoba :D Dziwadłem to możesz nazwać swoją matkę, że urodziła taką nietolerancyjną kurwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona kiedyś miała pena i kaczpe, widziałam ją kiedyś w jakimś innym programie ale nie moge sobie przypomniec w jakim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jak co to tylko on z tego programu ma szanse na kariere, reszta jest nudna jak flaki z olejem i masa podobnych ludzi na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta"thebest" blondyna jest żenująca, taka uroda w ogóle mi się nie podoba. Ma niemiły wyraz twarzy. Najfajniejszy jest góral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie teraz promuje sie dziwadła, jak nie Conchita Wurst to właśnie taki ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważa się za faceta, więc nie jest "tym czymś". Gdyby uważał się za kobietę wtedy byłby nikim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazwałabym tego promowaniem od razu. Po prostu model , modelka ma być charakterystyczny, ma przyciągać uwagę. Przechodząc ulicą i patrząc na bilboard powinieneś go zapamiętac, a jak to zrobić skoro ktoś ma urodę jak 3/4 ludzi na ulicy? Klasyczne piękności mogą brać udział w wyborach Miss, a high fashion rządzi sie swoimi prawami- inaczej każda jedna mogłaby być modelką ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sory kobiecość należy do kobiet Facet ma być męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki facet?:o przecież ona uwaza sie za kobiete a nie faceta:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 22:43 - skoro kogoś kto ma inne poglądy niż Ty od razu wyzywasz od k***w tak więc sama jesteś tak samo nietolerancyjna czyli moja droga: dziwadłem to możesz nazwać swoją matkę, że urodziła taką nietolerancyjną k**wę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy i gdzie powiedział,że uważa sie za kobiete, bo nic takiego nie słyszałam ani nie widziałam. To,że ma nieco kobiecy wygląd i głos jeszcze nie świadczy o tym,że ma się za kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówi o sobie w rodzaju żeńskim tak? inni też sie tak do niego zwracają tak? widziałam ją już kiedyś w jakimś innym programie, urodziła sie hermafrodytą i jej usuneli gonady meskie, jak nie wiesz to sie nie mądrzyj, chyba logiczne że jakby uważa sie za faceta to zwracaliby sie do niej jak do meżczyny wkleiłabym ci artykuł ale wychodzi spam to sama sobie poszukaj jak chcesz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np taki Andrej Pejic robi dużą karierę dzieki swej androgynicznej urodzie, może polski uczestnik też będzie miał szanse :) Dla przykładu Andrej w męskim wydaniu - http://www.topmodeladvice.com/wp-content/uploads/2014/02/6131508993_0ff562c2ec_o1.jpg oraz w stylizacji 'kobiecej' http://images6.fanpop.com/image/photos/35600000/andrej-pejic-andrej-pejic-35634874-800-1200.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi o sobie w rodzaju męskim, więc ty się nie wymadrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ja tez nie zauważyłam,żeby mówił o sobie w rodzaju żeńskim. Chyba ktoś sobie dopowiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komus sie pomylily edycje top model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam wyglada na modela prawdziwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zdjecia na maxmodels sa super ma to cos na nich a w tym top model to po prostu jakas zenada. Zachowuje sie jak dziewuszka nie jak model. Ta marta blondyna ladna?? ma su*** czy ryj . Widac ze wredna, te usta no nie podoba mi sie. nogi ma super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komuś się pomerdały edycje TopModel i zapewne ma na myśli Michalinę Manios, a my rozmawiamy o Mateuszu z trwającej edycji. Ten wyraża się o sobie tylko w rodzaju męskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopak ma poprostu delikatna twarz - wyrosnie z tego widac mlodziutki jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×