Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiecie co planuję zrobic. Hehe ale jestem pomysłowa

Polecane posty

Gość gość

Założyłam fikcyjne konto na fb i chce napisać z niego do mojego chłopaka tekst: Twoja dziewczyna cię zdradza Jestem ciekawa jego reakcji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że to nie prawda. Nie zdradzam go ale lubie mu robić żarty które go straszą :) Smiesznie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robil tak ktoś z was/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi pomysł. i wredny. zastanów się nad sobą lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem że wredny bo ja jestem wredna :). Uwielbiam tak go stresowac heh. Wyślę mu to tak żeby przeczytał przy mnie i jestem ciekawa jego reakcji czy bedzie udawał ze nic nie dostał czy od razu na mnie wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie zasnac nie moge tak sie ekscytuję tym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie, ale moja była tak wkręcała mnie przez pół roku. Prawie się zakochałem w tych rozmowach. Nie wiedziałem, że to ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja go nie chce wkrecac tak dlugo. To ma byc tylko żart. Jedna wiadomośc i jak przeczyta to po jego reakcji powiedziec że to ja pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam podobnie tylko że sms mu taki wysłałam..i wiesz co? Odradzam..bo potem już mi przestał ufać, zrobił się wyczulony strasznie, że jednak napewno mam coś na sumieniu skoro o takich rzeczach myślę itp masakra była. Nawet nie moglam mu wytłumaczyć że to był żart bo był tak wkurzony że nie chciał mnie słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiesz co jeszcze? W przyszłości może ci o to robić jazdy, bo nagle sobie po pijaku uroi że ty go zdradzałas że coś pisalas o tym że napewno to musi być w tym prawda..wiem co gadam bo mój tata ma takie jazdy do mamy co go nigdy nie zdradzała ale tak się nieraz droczyli z nim że coś tam i on to mimo wszystko wziął do serca choć każdy tłumaczył że żarty niby na chwilę docierało ale jak wypił to sobie przypominał i robił jazdy jak niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×