Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

włosy do uratowania

Polecane posty

Gość gość

mam bardzo słabe, zniszczone i wypadające włosy, co można zrobić z nimi, żeby wyglądały choć trochę lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regiis
A brałaś jakieś suplementy itp? Mi pomógł Vitapil, ma bardzo dużą dawkę biotyny i krzemu (zawiera bambus który ma 5 razy więcej krzemu niż skrzyp), po miesiącu stosowania widzę sporą różnicę, włosy wyglądają dużo zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
góooowno zrobił, spamerko... ile dostajesz za taki reklamowy wpis? starczy choć na jedną tabletkę tego srejtafilu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1585
spróbuj słynnej wcierki Jantar, nie kosztuje dużo a działa cuda, wiem bo testowałam i nadal wracam do niej co jakiś czas :) do tego polecam ci olej arganowy - do olejowania i wcierania w końcówki. uważaj tylko na oryginalność produktów zawierających ten składnik bo już raz się nacięłam :P (dlatego od tamtej pory zawsze zamawiam z topdrogeria.pl - i NIE to akurat nie jest reklama, po prostu piszę jak jest koleżanko :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zamawiam na ecospa albo mazidłach, jest taniej, i to też nie jest reklama,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regiis
Polecam to co mi pomogło, chyba od tego jest forum. Jak mamy sobie pomagać skoro nie można użyć nawet nazwy produktu, bez sensu. Lepiej samemu się na sobie przekonać co nam pomaga na dane dolegliwości a potem wyrażać swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż wizyta u fryzjera. Sama próbowałam wielu specyfików, poczynając od produktów z górnej półki, a kończąc na domowych maseczkach z jajka... Wniosek? Zawsze i tak kończyło się na wizycie w salonie fryzjerskim :P To chyba najlepsze SPA dla włosów... Polecam salon fryzjerski Nowa Fala w Łodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO PIERWSZE POLECAM SERUM W AMPUŁKACH !!! ŚWIETNE !!! WŁOSY NIE WYPADAJĄ SĄ MOCNIEJSZE I BARDZIEJ GĘSTE!!! :) :) Kosswell Koxidil Regenerate. Serum przeciw wypadaniu włosów, które skutecznie walczy ze zmianami powodującymi wypadanie włosów. Jego aktywne składniki poprawiają mikrokrążenie skóry głowy i stymulują aktywność komórkową u nasady włosów, zwiększając ilość włosów w okresie wzrostu i zmniejszając liczbę strat w fazie wypadania. Należy stosować po umyciu bezpośrednio na skórę głowy delikatnie masując przez ok. 1 min. nie spłukiwać. PO DRUGIE DOBRĄ SERIE REGENERACYJNĄ KOSMETYKÓW DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH...POLECAM Kosswell Structure Repair Odżywcza seria do włosów z technologią Nutri-Activecell. Pielęgnuje i regeneruje włókna kapilarne włosa, które zostały narażone na fizyczne i chemiczne oddziaływania (barwniki, wybielacze, suszarki do włosów, promienie słońca, mycia itp.). Lipidofilowe i hydrofilowe środki wspomagają penetrację włosa, odbudowują i wzmacniają uszkodzone mikrowłókna. WITAMINY I DOBRA DIETA DO TEGO I WŁOSY BĘDĄ W SUPER STANIE!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszczone wlosy scinamy, bo ich niestety nie da sie juz uratowac. Zdrowe wlosy pielegnujemy myciem delikatnymi szamponami i nakladamy po kazdym myciu odzywke/maske. Zdrowo sie odzywiamy. Jesli kogos stac moze probowac wielu drozszych sposobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam namiar na wspaniałą fryzjerkę działającą w Krakowie. Przedłużam włosy regularnie metodą keratynową włosami słowiańskimi jasny blond i jestem bardzo zadowolona z efektów a przede wszystkim cenowo wychodzi świetnie bo można długo nosić włoski! Fajnie doradzają jak o włosy dbać i jakie stosowac kosmetyki. Numer tel. 508091281 i pytasz o stylistkę z Krakowa! :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butowka
Możesz tez cos sama podziałac, jakies odzywki lub serum powinny pomóc, ja kupowałam sobie takie kosmetyki w hurtowni fryzjerskie www.fryzomania.pl tylko bierz tych lepszych firm i tak drogo ne zapłacisz bo to hurtownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A farbujesz włosy? Jeśli tak to nie farbuj ich sama tylko udaj się do profesjonalisty. Mam bardzo fajną fryzjerkę, która jest świetna w farbowaniu, Panią Anię z salonu Vici w Krakowie. Powiem Wam szczerze, że nikt inny nigdy nie wyczarował takiego pięknego ombre na mojej głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulach
Ja również polecam Panią Anię z salonu http://www.vici.clinic/. Uratowała mi naprawdę zniszczone (z własnej głupoty) przez farbowanie włosy. Kolorystycznie wyszło super bo zrobiła lekkie ombre (tzw. flamboyage). Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalwa
ja po farbowaniu miałam totalną masakrę na głowie i ratowałam się czym mogłam.. droższe.. tańsze.. mało co to wszystko pomagało.. kiedyś koleżanka wspomniała mi o kosmetykach Sylveco do włosów i bardzo zachwalała więc postanowiłam że spróbuję, cena i tak nei była wysoka w porównaniu do poprzednich szamponów jakie stosowałam :P kupiłam dokładnie taki szampon, a właściwie balsam jak ten http://www.topdrogeria.pl/wlosy_suche_i_zniszczone/balsam_myjacy_do_wlosow_z_betulina,11702.html i bardzo jestem zadowolona z niego do dziś. delikatnie myje i oczyszcza ale nie wysusza dodatkowo, wiadomo że od nawilżania są odżywki więc nie oczekiwałam tego od niego ale po pewnym czasie zauważyłam taką poprawę w kondycji włosów że przestałam stosować odżywkę i teraz nakładam ją tylko sporadycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia moge przyznac, ze gdyby nie odzywka od polskiego producenta z BIO IQ odbudowala moje wlosy.. bez obciązania i nadmiernego przetluszczania wlosow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igulla
Skoro nic nie pomaga, to może znajdź salon który oferuje zabiegi produktami Replex - system innowacyjny, bezinwazyjny i można bez problemu stosować inne zabiegi na włosy, a widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelinaewela
Tak produkty Replex także polecam. U siebie w salonie wykonuje klientkom zabiegi odbudowy włosów właśnie nimi. One są zadowolone z efektów i chętnie wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1968
Zajrzyj do Vici Clinic w Krakowie. Pracuje tam Pani Ewelina Miś, która zna się na rzeczy. Możesz skorzystać z różnych zabiegów pielęgnujących włosy, na przykład z pielęgnacji Kerastase - mi bardzo pomogła po farbowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie kupuje juz nic w drogeriach- szkoda kasy!! Jesli potrzebuje czegos do wlosow to zaopatruje sie w Hair Pharmie- mam pewnosc, ze place za porzadny i SKUTECZNY produkt. A wlosy mam zadbane, zdrowe i lsniace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×