Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sieroootka

Wycieczka objazdowa...

Polecane posty

Gość Sieroootka

...z dzieckiem. Przeglądam oferty na wakacje i mam wielka ochotę na któraś z ofert 7+7, na pewno zwiedzilibysmy więcej ale jechalibysmy z 6-latkiem i dlatego sie wacham. Jakie jest tempo na takich objazdowkach i czy bardzo duzo czasu spędza sie w autokarze? Nie mamy doświadczenia w zagranicznych podróżach wiec myśle na początek o Hiszpanii lub Włoszech? Dochodzi tez dylemat czy wykupować wycieczkę od razu czy czekac na last minute? Koleżanka radzi mi ta druga opcje bo może byc sporo taniej ale ja sie boje, maz musi wcześniej zapowiedziec swój urlop i chyba bezpieczniej byłoby rezerwować od razu. Proszę mamy podpowiedzcie cos, w zeszłym roku tak sie namyslalismy z wyjazdem ze w koncu nigdzie nie byliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziecko jeszcze w brzuszku ale byl na takiej wycieczce w loret demar ..nigdy wiecej autokarem ponad 2 dni w drozdze 9 godzin przerwy w monaco i wypad z autokaru .. nie wazne czy chcesz czy nie . Niewygodnie.niea gdzie sie myc bo jak sa jakies dluzsze przerwy to nie ma bata zeby 100 osob sie wykompalo w 10 kabinach w ciagu godziny . Podsumowanie 4 dni w drodze 3 w hotelu nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieroootka
Dziękuje za odp. Ja chciałabym objazd na luzie gdzie mozna spokojnie pospacerowac, pozwiedzać, niestety obawiałam sie ze to może tak wyglądać, męczyć sie w autokarze i latać z językiem na brodzie to ja dziękuj***ardzo... Wiec chyba zostanie zwykły wypoczynek, a może jeszcze jakaś mama sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim nie jedź na wycieczkę autokarem i to jeszcze z dzieckiem. Jechałam tak do Hiszpanii 2 dni, z postojem we Francji. Koszmar. A można było w 3h polecieć samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieroootka
Nie, ja nie chce autokarem. Myślałam o wycieczce tego typu ze lecimy samolotem a pozniej jest tydzień zwiedzania autokarem i tydzień odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od dziecka. Czy szybko się nudzi? Szybko się męczy? Da radę chodzić od 8 do 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieroootka
Właśnie wydaje mi sie ze dziecko dałoby radę gdyby tempo wycieczki było normalne. Jeśli to zwiedzanie ma wyglądać np 6 godz jechac do jakiegoś miejsca a pozniej 1 godz zwiedzania biegiem to ja sama nie chce tak. Zastanawia mnie jak to wyglada w praktyce, czy mozna spokojnie spacerować, oglądać, wypic kawę czy wszystko jest w pośpiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czasie takiej wycieczki masz np, 2h czasu wolnego, czasem trudno zjeść obiad, a gdzie w spokoju wypić kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zależy jaki kierunek/destynacje wybierzesz. Nie jedź do kraju gdzie jest mnóstwo zwiedzania - terytorialnie np. cała Hiszpania łącznie z kawałkiem Portugalii /to tylko przykład/ .Jeśli już wspomniana Hiszpania to tylko jeden region np. Costa del Sol/Cordoba, Malaga, Sewilla - jest co zwiedzać ale na stosunkowo małym obszarze. Albo Chorwacja, która sama w sobie nie jest wielkim krajem. To tylko oczywiście przykłady - mozesz wybrac jakś region Włoch plus 7 dniowy wypoczynek w tych krajach. Jest sporo propozycji właśnie tak jak wspomiałaś dolot samolotem, tam autokar w części objazdowej po niewielkim stosunkowo obszarze, potem 7 dni wypoczynku i powrót tez samolotem. Ja w przeciwieństwie do koleżanki wybrałabym jesnak opcje FIRST MINUT, skoro urlop musi być wcześniej ustalony. Do prawie końca grudnia masz ok 30 proc zniżki- gwarantowane i dodatkowe bonusy w postaci ubezpieczeń darmowych m.in. od kosztów rezygnacji,zmianę terminu też darmową i gwarancję niezmiennej ceny. A LAST MINUT oczywiście bywa czasem atrakcyjne, ale w większości dotyczy on raczej klasycznych wypoczynków a nie imprez tzw,. "zwiedzających".Co do dziecka to sama najlepiej ocenisz jak da radę zważywszy, że obszar zwiedzania nie jest rozległy jak w przypadku opisanymna początku posta. Udanych wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieroootka
Gość z 00:49 bardzo Ci dziękuje, mądrze piszesz, właśnie wycieczki ktore patrzyłam to te z mnóstwem zwiedzania, jutro poszukam wg Twoich rad ze zwiedzaniem jednego regionu. Właśnie na to liczyłam zakładając temat ze ktoś obeznany odezwie sie i wyjaśni co i jak, bardzo mi pomogłas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie marzy się wycieczka objazdowa po Norwegii. Może w te wakacje w końcu się uda. Kupiłam już dowody dla siebie i narzeczonego z offshoreidcardscom i teraz poszukuje dobrej oferty i ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład : objazdówka po Grecji,lipiec 2018 W sumie 1800 km; Kazda noc w innym hotelu; Po dojechaniu do kolejnego miasta chodzenie/zwiedzanie przez kilka godzin; Powrot do hotelu po każdym dniu średnio ok.20ej. Z 6-latkiem na objazd? -absolutnie odradzam.NIE ! W tym roku ceny wysokie,bo złotówka poleciała w dół czyli za euro musisz zapłacić więcej wiec czy last minut czy teraz bez różnicy niemalże. Jak nie masz doświadczenia w wycieczkach zagranicznych to absolutnie nie,dziecko nie zniesie upalu przez cale godziny zwiedzania.Wszystko na nogach - autokar podwozi tylko do centrum i odjeżdża. Wykluczone tak daleko bez doświadczenia. Można wybrać Chorwację np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykąpało waham , jak już. Podpowiedż była dla mam w tym roku choć temat stary,odkopany. A ta o Norwegii.Sorry,nie dość że odkopujesz temat,to nieco o czym innym,bo tu mowa była o podróży z małym dzieckiem.No chyba,że twój narzeczony to mały chłopczyk ? ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla36
Wycieczki objazdowe są na prawdę genialne!!! Podczas jednej wycieczki zwiedzasz na prawdę wiele, a wszystko to w świetnej cenie. A przynajmniej tak jest w moim ukochanym biurze Trvelinc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaczkowa33

najlepsza wycieczka objazdowa na jakiej byłam to Mozaika Izraela z Konsorcjum - genialny program wycieczki, świetny przewodnik, fajne hotele i niesamowite przeżycia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×