Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wynik negatywny a brak okres

Polecane posty

Gość gość

witam spoznia mi sie okres 3dni mialam dostac w ta niedziele nie dostalam robilam juz dwa testy ciazowe i wyszly negatywne nie zapowiada sie zebym dostawala okres nie mam zadnych objawow na miesiaczke wlasnie pojutrze ide do ginekologa tylko zastanawiam sie czy to moze byc ciaza ze nie mam okresu czy moze inny czynnik spowodowal ze nie dostalam jeszcze okresu prosze o jak najszybsze odpowiedzi to jest bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie wkurzają laski, które panikują bo im się okres 3 dni spóźnia i zaraz sobie ciążę wmawiają. 21-35 dni cyklu - jeżeli po 35 dniach nie dostaniesz miesiączki to dopiero wtedy okres Ci się spóźnia, jeżeli dostaniesz wcześniej niż 21 dni, to jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam cykle 33dniowe a zostalam zaplodniona w dniu owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaa24
Skoro 2 testy wyszły negatywne to nie ma co panikować, pójdziesz do ginekologa to się dowiesz o co chodzi. Powodów może być wiele stres, złe odżywianie, anemia, zmęczenie itd. więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak ginekolog powie ze jestem w ciazy a testy wyszly negatywne to czyja moze to byc wina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problemy z prolaktyną i choć biorę leki na jej obniżenie to okres mam co 45 dni. Wcześniejszy okres to było plamienie, teraz czekałam 45 dni. Zrobiłam 6 testów, w ciąży nie byłam a 1 test wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×