Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciówka  aa

wypadek przy pracy proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gosciówka  aa

czy mieliście wypadek przy pracy korzystaliscie z odszkodowania z ZUS u a może równiez odszkodowanie od pracodawcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zgadne, podczas seksu z szefem spadłaś z łóżka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówka aa
to że ty sie łajdaczysz to nie każdy synku . idz juz do szkoły . gimnazjum czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówka aa
mój szef jest homo, więc nie zgadłeś, 11:07 podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówka aa
uch czego ja tu oczekuje .... debil debila pogania ... kafeteria chyba debiloferia powinno sie nazywac pa , żegnam temat nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezy sie odszkodowanie z ZUSu ,PZU jesli oplacasz sobie,i od pracodawcy jezeli oczywiscie wypadek nie byl z twojej winy ZUS zaniza na maxa wiec pisz odwolanie odrazu a jezeli pracodawca ci wyplaci to stracisz u niego prace jak sie zdecydujesz na odszko.od pracodawcy daj sprawe do firmy ktura zajmuje sie takimi sprawami biora jakis %i sie zajmuja sprawa sama bez adwokata nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówka aa
chyba to nie był wypadek z mojej winy, spadłam z kibla jak robiłam kupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupi podszywie na drugi raz do kupki zakladaj kask bo jak spadniesz do bynajmniej ochronisz swoj pusty leb ludzie pytaja tu o wazne zeczy a taki kretyn jak ty sie wcina jak majtki do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:50 ty cwelu w doope y****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi waldi
tak jak tu ktoś napisał - w razie problemów można się zgłosić do firmy która sie zajmuje ściąganiem odszkodowań. Od zusu się dostaje jakieś tam grosze, a ubezpieczyciele wcale nie są tacy skorzy do do płacenia jak przyjdzie co do czego (znam to z autopsji) . ja na przykład w wypadku w pracy doznałem trwałego uszczerbku i zgłosilem się do firmy Votum. oni pomogli, nawiasem mówiąc bardzo dobrego prawnika mają. W sądzie nie mieli szans z nim. Dostałem należne pieniądze. Sam bym nie wygrał z nimi pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivutek
pewnie byś nie wygrał, niestety takie realia. ale dobrze ze zgłosiłeś się, do votum tak? no to dobrze ze istnieją jeszcze takie firmy co pomagają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarilo
Prawda, w niektórych sytuacjach cięzko jest stawać samemu przeciwko sztabowi prawników. Akurat o Votum sporo się dobrych opinii widzi i słyszy, to jedna z większych firm, z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggmara
większa i całkiem dobrze działa, znajomy z nimi współpracował i był zadowolony z rezultatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×